Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Miriam valódi...

Szerintetek Miriam valódi vagy csak egy megrendezett figura?

Figyelt kérdés
Mint ahogy a Mónika Show-ba is voltak megrendezett műbalhék. Létezik hogy egy ember ennyire ignorálja a valóságot és a saját kis álomvilágába éljen?
2019. máj. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem én is hogy kamu de vannak fent youtuben régi klippjei.

Mondjuk a kiakadása attól lehet megrendezett.

2019. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen mértékű kicsinyességet, azt a magatartást és egoizmust, amit megengedett magának a válogatón, nem lehet megjátszani.

Bár az igaz, hogy sokan nem tudják, de az X-faktorban nem a TV-Ben lejátszott előválogató a legelső momentum. Oda is csak azok kerülhetnek be a kisebb leadatlan, még nem mentorok előtt történő válogatásokról, akik vagy tehetségesnek lettek kikiáltva, vagy olyan félelmetesen hülyék és hiszékenyek, hogy semmiképp nem hiányozhatnak a műsorból, mert hát valamivel fel kell dobni, hogy legyen kellő nézetség, hisz “a népnek kenyér és cirkusz kell”.

2019. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

@16:52


Bár nyilván annak a tudatában voltam, hogy a tv-s előtt is vannak kisebb előválogatók, de ez nem tudatosult bennem, hogy tényleg akkor ezeket a szerencsétleneket is onnan küldik tovább.

2019. máj. 10. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg ilyen, akármennyire is felfoghatatlan dolognak tartom, hogy létezik ilyen ember. Néztem Benszülött Bálna videóit (csinált párat Miriamról) és Miriam is megtalálta a videókat, a komment szekcióban pedig amit leművelt az kész katasztrófa.. fel is jelentette a youtubert! Az utolsó videót, amit készített róla, le is törölte azt hiszem
2019. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Szia, én vagyok Miriam. Sértésnek veszem hogy kétled a hitelességemet.
2019. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!