Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grandénak mi baja a...

Ariana Grandénak mi baja a rajongóival?

Figyelt kérdés
Azt hinné az ember hogy egy sztár örül ha minél több rajongója van, hiszen belőlük él. Ehhez képest fentebb nevezett kishölgy már nem egyszer nyilatkozta hogy gyűlöli a rajongóit meg örülne ha meghalnának meg hasonlók. Neki mi baja van tulajdonképpen?

2019. máj. 12. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Linkelnél ilyen nyilatkozatot? Egyébként tudod te milyen őrült, fanatikus rajongók léteznek? Nem hagyják élni az embert
2019. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hiszem, hogy a manchesteri incidens után valaha is ilyet nyilatkozott volna...
2019. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de nekem hihetetlenül unszimpatikus Ariana Grande.

Billiós nézettsége van, kortól-nemtől függetlenül sokaknak tetszik, ahogy félmeztelenül vonaglik és kéjesen tátogatja a hyaluronnal telepumpált kacsaszáját, és máris azt hiszi, hogy bármit büntetlenül megtehet.

Nem először beszélt hihetetlenül arrogánsan az állítólag “rajongóival”, és ez rendkívül visszataszító.

Manchester egy nagy törésvonal volt. Akkor nőtt azoknak a szemében is, akik addig nem szimpatizáltak vele, de sajnos újra az egocentrikus kis pukkancs lett, aki előtte volt.

Figyelem a szemét az összes képen, interjúban: csak úgy sugárzik belőle az önimádat! Ez a csaj az életben még senkit nem szeretett! A pasijait sem magukért, hanem azért, amit a lábuk között hordanak.

Ennek a lànynak az életben semmiért nem kellett megdolgoznia, tinikora óta nívós producerek adják alá a lovat.

Ezért hálásnak kéne lennie, de ő non stop beleköt a rajongóiba, arrogáns, sértő megjegyzéseket tesz rájuk.

Azon csodálkozom, hogy ennek ellenére miért imádják még mindig olyan sokan.

Amikor leszólta a “csúnya körmű” rajongóját, mert egy üzlet figyelmetlensége miatt egyetlen egy nappal korábban kezdték el árusítani az új lemezét, nem a lányt kellett volna megalázni, hiszen nem ő tehetett erről, hanem az üzlet.

Nem mellesleg még fizetett is, hogy a kezében tarthassa, ergo akármennyire alázta, mégis az ő zsebében landolt az ára, nem érte ezzel semmi veszteség.

A fánkos sztorit sem kell emlegetnem senkinek.

Az a gond, hogy jó dolgában már nem tudja, mit csináljon. Akármilyen áron, de a csúcsra ért, mindent kimaxolt az életében, és teljesen kiégett.

2019. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
És szomorú, hogy ennyire korán.
2019. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #3, látszik, hogy egyáltalán nem tudsz semmit Arianáról 😂

Legalább jobban utánaolvashattál volna a dolgoknak, plusz nem csak a szenny és rosszindulatú cikkekből kéne tájékozódni. A jó dolgokat miért nem tudod megemlíteni, miért csak a rossz dolgokat(amiknek a fele kamu) kell felsorolni?

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, Ariana soha nem mondta, hogy örülne, ha meghalnának a rajongói de mindegy.

2019. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem mondott ilyenket. Koncert felvételeken is látszik, hogy elég sokszor sír amiatt, hogy mennyien hallgatják, szeretik őt. Nézd meg róla az interjút amit Mac Miller (Ariana exe) halála és a manchesteri terrortámadás után készült. Végig sír, teljesen összetört, mert ő is ember, magát okolja, nem önimádó. Ő egy csodálatos 26 éves, érett, bomba nő, akine óriási szíve és tehetsége van.
2019. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan szedted ezt, de Ariana nem győzi hangoztatni, hogy mennyire hálás azért, ami körülveszi és hogy mennyire szereti a rajongóit. Én személy szerint imádom őt, szoktam nézni interjúkat vele, és egyet tudok érteni a világnézetével, meg nagyon aranyos csajszinak tartom. Nem értem hogy a hármas válaszolóban mi szülte ezt a nagy utálatot Ariana felé, de ha őt boldoggá teszi hogy hülyeségelet terjeszt az általa abszolút nem ismert személyekről, akkor egészségére.(például a 7 rings videóklippje és szövege miatt is sokan egy gazdag pitsának tartják -nem mintha nem lenne igaz a gazdag része-, de ebben az esetben is a sorok közé kell olvasni, utána is olvashatsz hogy pontosan miről is szól, de ez megint más téma) Szóval nem, ARIANA NEM UTÁLJA A RAJONGÓIT, fogalmam sincs honnan szedted.
2019. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Hogy mit nyilatkozott?????? Hogy tessék?????? Nem tudom te honnan szedsz ilyeneket, de aki ilyet lemer írni(nem rád gondolok legfőképp, hanem a kamu oldalakra), annál valami nagyon nagy baj lehet. Nem kell bedőlni minden híresztelésnek. Ilyet ő biztos hogy soha az életben nem nyilatkozott. Főleg Manchaster után, illetve hogy nem győzi folyton azt hangoztatni, mennyire hálás a rajongóinak, mennyire szereti őket. És gondoljunk bele, ha ezt is gondolná, vagy bármelyik világsztár ezt gondolná, akkor sem nyilatkozna ilyet soha, mert nyilvánvalóan egyik percről a másikra rajongói millióit vesztené el.
2019. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen erről én is hallottam! Állítólag egy liftben mondta: „Bár megdöglene mindegyik” >a rajongói<
2019. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szóval szerencsém volt vele találkozni tavaly. Leírhatatlan hogy milyen kedves egyéniség ez a nő!
2020. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!