Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Matthew Gray...

Szeretitek Matthew Gray Gublert (Gyilkos elmék)? Miért/miért nem?

Figyelt kérdés

Mostanság nagy rajongója lettem, és gondoltam, megkérdem, mások hogy vélekednek róla.

20/L



2019. máj. 31. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a sorozatból ismerem, de ő a kedvenc karakterem, maga a színész is aranyosnak meg közvetlennek tűnik. Sajnálom, hogy egyre kevesebbet szerepelt az újabb részekben, mert egyrészt így szinte teljesen lecserélődött a csapat, márészt szerintem ő vitt színt az egészbe sokszor. (Remélem ezt a JJ-Spencer love vonalat hamar elengedik, mert nagyon gáz)

Összességében nem tudom milyen filmjei vannak, de ha látnám valahol a nevét nagyobb eséllyel nézném meg miatta :)

2019. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is nagyon nagyon imádom, bár nekem a sorozat elejétől ő a kedvencem. 18/L
2019. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sorozatbeli karakterét nagyon kedvelem. Már végignéztem a 14. évadig, nagy csattanó van a végén vele kapcsolatban, épp ezért várom a 15. és egyben utolsó évadot.

Egyébként egyik kedvenc karakterem, a 14 évad alatt nagyon sokat fejlődött, változott a személyisége. A végére kicsit sötétebb, szomorúbb lett de kevésbé kocka.

2019. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is a Gyilkos Elmékből ismertem meg. A 3. rész megnézése után megnézem a színészt instán és kb rá pár napra én is hatalmas rajongó lettem. Ezt bírom benne hogy egy rajongóival végtelenül kedves és rettenetesen vicces ember.
2020. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!