Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Gabi jól tud élőben...

Tóth Gabi jól tud élőben énekelni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg lehet nézni a neten, de úgy értem, hogy zenélni/énekelni tudó emberek szerint jól énekel? Mert én inkább kiabálásnak érzem, de nem tudok énekelni.
2019. jún. 8. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok zenész, de engem varjúkárogásra emlékeztet.
2019. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hirtelen ez jutott eszembe (tekerd 1:22-re) "Ezt a cifrázást nem", majd cifrázva elkezd újra énekelni és tovább jut. A lényeg, hogy egy megszokott van nála, a változatosságra nem képes. [link]


Az biztos, hogy egy antipatikus perszóna lásd pl [link]


De, ami a hangját illeti - jó is, meg nem is. Nem olyan tisztán, viszont eltalál minden hangot. Jó erős a hangja, amivel kompenzálja, hogy nem olyan tiszta.

2019. aug. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. A cifrázás annak idején nekem is feltűnt, de gondolom, továbbengedték, mert még kezdő volt, és konstatálták, hogy majd később megtanulja vagy ilyesmi. De szerintem is túlcifráz.
2019. aug. 9. 10:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdeke,s hogy azt mondod, erős hangja. Lehet, hogy így van, de nekem pont olyan kiabálósnak tűnik, és szerintem sokszor akkor kiabálnak, amikor erős hang látszatát akarják kelteni.
2019. aug. 9. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem túl nazális.
2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. szept. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!