Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Számomra miért érthetetlen...

Számomra miért érthetetlen hogy emberek folyton sztárokkal és celebekkel foglalkoznak ahelyett hogy magukkal törődnének?

Figyelt kérdés

Hihetetlen hogy embereknek jobb dolguk sincs mint mindenféle média által kreált "sztárok" magánéletével, érzéseivel és egyéb telljesen, az egyén mindennapjai tekintetében jelentéktelen dolgokkal foglalkozni... Ez valami kényszer, hogy addig se rólunk legyen szó, hanem más ember hibáiról és tetteiről, akit jól kibeszélünk?

Szerintem ez elég szánalmas és másbol se áll némelyik ember csak hogy XY szinész meg YX énekes most megint összejöttek és milesz ebből... szörnyű


2010. júl. 8. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki kíváncsi, sztem neked is van kedvenc énekesed/színészed és biztos te is kíváncsi vagy, hogy például kivel jött össze.

Az a baj, hogy vannak akik már betegesen tudni akarnak mindent a kedvenceikről, az tényleg durva!!!

2010. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eskü nincs... mondjuk színészem van akit birok persze, de csak addig amig a filmbe szerepel, hogy utánna a magánéletében épp kivel mit csinál meg hogy mennyit hízott multhét óta annyira hidegen hagy...
2010. júl. 8. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak azok csinálják ezt akik unatkoznak.:D

Ő bajuk:Dugysem fognak többet tudni mint mi.:D

AMugy biztos azért elolvasod te is a kedvenc színész/színésznődről szóló cikkeket.Amúgy ezt főleg az idősebb emberek csinálják,mert már nincs jobb dolguk mint a "sztárok"után való kutakodás.:DAmugy meg minden ember egyenjogú.olyan nincs,hogy sztár.:Dolyan van,hogy ismert ember.vagy színész vagy énekes.nem tudom,hogy mitől lesz valaki sztár.csak mert voltak egy mozi filmben.:Dés a 3-4 gyerekes anyuka nem az,hogy felnevel/t 3-4 gyerekeT?az néha sokkal nehezebb mint a sztárság.

2010. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!