Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha rá írok Shawn Mendesre...

Ha rá írok Shawn Mendesre szerintetek vissza ír. Instán?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kerdes de nem tudom hogy o kezeli e az instajat.Illetve eleg kozvetlennek tunik és elvileg a rajongoival is posztol kepet meg minden.
2019. jún. 27. 00:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt a pontot ne vegyetek figyelembe.
2019. jún. 27. 00:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mit veszíthetsz? Próbáld ki. Ha visszaír, jó, ha nem ír vissza, legalább tudod, hogy nem. De komolyan. Én is írtam már híresebb személynek, volt, aki visszaválaszolt.
2019. jún. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
És szerinted nem írnak neki naponta több ezren? Kb. esélytelen, hogy válaszol.
2019. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

több ezren? :D millióan is simán :D


igen, egyszerűen tényleg rohadtul naívnak kell lenni valakinek, hogy elhiggye, hogy egy ilyen népszerű ember bármiféle közvetlenséget képes lenne elérni...arról nem is beszélve, hogy mégis miért próbálna is meg ilyesmire időt szakítani. az üzenetek 99%-a valami idióta baromság, amire értelme sincs válaszolni...az az 1%, ami meg tényleg komoly dolog miatt keresné, az meg megtalálja a hivatalos elérhetőséget, és a menedzsmenten keresztül megkapja a választ.

2019. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!