Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bangó Margit csak Tina unokájá...

Bangó Margit csak Tina unokájával tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon az itthoni sztárvilágban (és direkt nem írtam celebet, mert Őt kicsit többre tartom, még ha egy bugyuta tv műsorban is szerepel). Viszont el kezdtem nézni az említett műsort, és emlékszem, hogy anno a Hal a tortánban meg 1-2 helyen mikor szerepeltek mindig ott volt mindenki, és hangsúlyozta is többször, hogy mennyire összetartó a család.

Mielőtt valaki belekötne, igen érdekel, mert úgy tudtam eddig, hogy a romáknál a családi összetartás nagyon fontos. Próbáltam nézegetni cikkeket, hogy mi történt, de konkrét dolgokat nem találtam. Lehet anno az Édes életben volt erről szó, de csak emiatt nem fogom elkezdeni nézegetni a részeket.


2019. jún. 30. 16:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!