Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most mi van? Meghalt vagy él...

Most mi van? Meghalt vagy él még Cameron Boyce?

Figyelt kérdés

Több oldalom írják hogy halott, de olyan oldalakat is lehet találni amiben leírják hogy él, és hamis hír volt.

Tik tok-on is nagyon sok videó van róla, ahol a komment szekció arról szól hogy él...

Külföldiek is írják, és azt mondják hogy rosszul van, komában, de él.

Most mi az igazság?

Sajnálom ha hülyeségnek nézitek, de én ezt már nem értem...

Én szívből remélem hogy téves hír...



2019. júl. 8. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De meghalt.

Debby Ryanről terjesztették el, hogy szintén meghalt, az a hír a kamu.

2019. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg meghalt... :/
2019. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno rengeteget néztem a Jessie-t, majdnem minden részt láttam. Lesokkolt a halála. Szinte vele nőttem fel.
2019. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
. Tudod vannak emberek akik vele nőttek fel. Imádtam és egészen 6 éves korom óta azok a sorozatok a kedvenceim amikben szerepelt. Bár abban nagyon igazad van hogy eddig nem nagyon sokaknak tünt fel. Nagyon remélem hogy a hír kamu és él még.
2019. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan nem azoknak szól a hozzászólásom, akik valóban tudják ki ő, hanem azoknak, akik csak most szereztek róla tudomást, hogy létezett, és mivel más is sajnálja, ezért neki is kötelessége, mert "divat".
2019. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!