Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Shawn Mendes és...

Mit gondoltok Shawn Mendes és Camila Cabello kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)


Úgy gondolom ez a téma több rajongót is érdekelhet, szóval gondoltam ez egy jó felület arra, hogy beszélgessünk. Ha van kedvetek írjátok el mit gondoltok, mit olvastatok, hallottatok láttatok.


Előre kérlek, hogy csak akkor válaszoljatok amennyiben titeket is érdekel a téma, kerüljük el a "minek beszéltek róluk", "semmi közötök hozzá", stb. válaszokat. Illetve légyszi a gyakoris szabályokat és irányelveket betartva, egymás iránt tisztelettel és szeretettel forduljunk. Remélem, hogy egy jó beszélgetés kerekedhet ki közöttünk :)


2019. júl. 8. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
2019. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Pont ma láttam egy olyan videót ahol ölelkeznek és egymás kezét fogják: [link]

És mostanában egyre több ilyet látok. Könnyen meglehet, hogy összejöttek, de az is lehet hogy ez csak egy marketing fogás. Évek óta szinte legjobb barátok, nem hiszem, hogy ennek véget akarnának vetni. De hát ők tudják.

2019. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak azért jöttek össze ha így is van hogy ne hidjék el a Camren es dolgot róla
2019. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%
A kérdés óta eltelt pár hónap. Ezalatt a pár hónap alatt Shawn és Camila felvállalták a kapcsolatukat. Személy szerint én már az IKWYDLS óta shippelem őket. Szerintem nagyon aranyos párt alkotnak,jó látni,hogy Shawn ennyi idő után végre boldog. 5-6 éve követem Shawn munkásságát,és tényleg jó látni,hogy boldog Mila mellett. Camilát is régóta ismerem,mindd a ketten nagy példaképek a szemembe,megérdemlik a boldogásot!
2019. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Ne kövezzetek meg, de én nem szeretem őket. Mendes ARMY-nak mondtam magam egykor, de ma már nem vagyok az. (BTS ARMY😄)

Nos, szerintem nyílt titok, hogy Camilla nem foglalkozik annyit a rajongóival. (Gyertek rám Camilla fanok) Mióta a ShawnMilla shipp real, azóta nem egyszer hallottam olyan esetről, hogy Shawn nem állt le fotózkodni egy rajongójával. Értem én, hogy ő énekes, nem élő fotóautomata, de régen erre nem volt példa. Tehát SZERINTEM Camilla kicsit rossz hatással van Shawn-ra, aki egyébként zeneileg zseniális, de nemhogy a munkásságát nem követem, már az életét sem.

EZ TÉNYLEG CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, SENKIT NEM AKARTAM EZZEL MEGBÁNTANI!!!

2020. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!