Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a TV2 sokszor utánozza az RTL-t?

Figyelt kérdés

Tudom, az RTL kezdte a Való Világgal, leutánozta a Big Brothert.

Ezt egyszer "kölcsön kenyér visszajár" alapon visszaadják, oké, de a TV2 igen sok műsorát utánozta az RTL-nek.

Álljon itt néhány példa alátámasztásul:

Barátok közt - Jóban-rosszban

Fókusz - Aktív

Fókusz plusz - Aktív extra

A gyanú árnyékában - Veled is megtörténhet!//Családi titkok

Vacsoracsata - Hal a tortán

Éjjel-nappal Budapest - Csajok, pasik, Balaton!

A konyhafőnök - Master chef

A konyhafőnök WIP - Master chef WIP

A konyhafőnök junior - Master chef junior

A fal - A piramis

...

Néhány csatorna-utánzás:

RTL II - Super TV2

Film+ - Mozi+

Cool - Prime

Muzsika TV - Zenebutik

Sorozat+ - Izaura TV

Konkurencia kell, konkurencia kell, értem én, de ez az utánzás már túlmegy egy határon, szerintem...



2019. júl. 27. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem a konkurencia miatt van. Ha valami népszerű, te is megpróbálsz vele nézettséget csinálni. Valaki elkezdi, majd ha az bejön a nézőknek, akkor mások is megpróbálják ugyanazt megcsinálni. Ez csak amiatt RTL-TV2 szemléletű, mert csak nekik van licencre vagy saját műsor elkészítésére elég pénzük.


Pedig ha megfigyeled, mindenhol így van. Nézd meg mi megy Youtube-on, hogy fut körbe egy trend. Egy ember kitalálja, majd végigfut mindenkin, hogy gamapleyer, vlogger, kritikus, parodista akar lenni, mert másoktól ezt látja, és ő is nézettséget akar vele szerezni. Az alműfajokról nem is beszélve, hogy éppen mit találnak ki és utánozza le őket mindenki (kihívás, prank, mukbang, haul, rant, akármi).

2019. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Leszarom mindkét mocskot.
2019. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!