Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Attack on Titan Animében...

Az Attack on Titan Animében hány évesen csatlakoztak a karakterek a katonasághoz?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet kicsit spoileres!



Ugye az anime elején látjuk őket ahogy a kiképzővel vannak. Akkor kerülnek be és ugye Eren elsőnek majdnem kiesik és nem lesz kadét, tehát tulajdonképpen akkor sorozták be őket, akkor ismerkedtek meg mint társak stb.

Na én úgy tudtam, hogy ők akkor olyan 15-16 év körül voltak, meg ugye Bert, Reiner meg Ymir volt 17 körül. Ez igy logikus is, meg azért elég idősnek tűntek meg hát már kb abban a korban voltak hogy katona jelöltek lehessenek.

Igen, csak nem rég elgondolkodtam. Ugye Reinerék akkor ismerkedtek meg Erenékkel meg ugye mindenkivel. De amikor Reiner bevallja hogy ő meg Bertholdt a Páncélos és a Kolosszális akkor utána azt mondja hogy "három év, idiótákkal körbe véve". Tehát a sztori szerint akkor lennének ők olyan 20 év körül, Erenék meg olyan 18-9.

De a manga mostani fejezeteiben, ami ugye a történtek után 4 évvel játszódik, ők 19-20 év körüliek Reiner meg 21-22.(nem tudom pontosan ki hány éves).


És ugye most az anime az azutáni pár hónapot dolgozza fel amikor Bert másodjára rúgja be a falat. Még talán Connie mondja is, mikor húst kapnak a felderítők, hogy alig hiszi el, hogy 4 hónappal ezelőtt Sasha húst lopott. Az pedig aznap történik mikor másodjára jelenik meg a kolosszális.


De akkor most milyen 3 évről beszélnek?

Nekem egyáltalán nem tűntek 12 évesnek azért, meg tényleg besoroztak volna annyi évesen bárkit is?



A mangában Marleyban mikor ugye a shiftereket képezik ki, akkor lehetnek olyan 10-11 körül és azért Isayama elég gyereknek rajzolta meg őket. Tényleg nagyon fiatalnak voltak ábrázolva, de Erenék egyáltalán nem. Marco pedig ha jól tudom 16 évesen halt meg.


Most ez egy baki vagy csak én vagyok nagyon durván eltévedve?

Elég logikus az egész történet, de ez az egy dolog az amit sose értettem.



Előre is köszi a válaszokat!:D



2019. aug. 28. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ugytudom erenék 15évesek voltak, amikor ténylegesen csatlakoztak a felderítő egységhez.

10évesek voltak asszem amikor a szuleik meghaltak. 12évesen kezdték el a kiképzést, és ez a 3év.


Én nekem így jött le

2019. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez lehetséges, csak nekem furcsa, mert ugye amikor az Animében Erennek éppenhogy sikerül átmennie, akkor utána mutatnak egy szekeret ahogy a "kibukott" fiatalokat viszik el.

És csak ezután kezdenek (legalábbis akkor mutatják), közelharcot tanulni (mikor Eren megtanulja Annietól azt az adott harci technikát) és azután (amikor a kiképző egyenként jellemzi a kadétokat) kedzik csak el használni a manőverfelszereléseket, meg az erőléti edzéseket (mikor Reiner átveszi Armintól a táskát futás közben). Illetve mikor mutatják az elméleti tanulást is elég idősnek tűnnek, illetve akkor már be vannak egységekbe osztva, mert az Animében egyedül a 104es osztagot mutatják, tehát már képzik őket.


Akkor mit csináltak azokban az években? Meg volt azthiszem +1 év mikor földeket műveltek vagy mi, és azután küldték el az embereket egy öngyilkos akcióra az éhezés miatt, amibe ugye Armin nagypapája is meghalt.



Gondolkodtam azon hogy Reiner arra értette a 3 évet, mikor berugták a falat és ott maradtak, és akkor ekte az Eldiaiakat nevezte idiótának, de az akkor se három év, mert ők voltak olyan 12 évesek mert Eren volt 10, de akkor nem lehetett az első találkozásnál Reiner 17 éves csak 15.



De valszeg igazad van és csak én komplikálom túl, nagyon szépen köszi a válaszod:D

2019. aug. 28. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

12 évesen lehet jelentkezni kiképzésre, 3 év a kiképzés maga, az átlag kadét 15-16 évesen végez. Christa, Reiner és Ymir (akik sorrendben 14, 17, 17 +-50 évesek, mikor csatlakoznak a felderítőkhöz) statisztikai hibák a rendszerben.

(Látszat alapján ne gondolkozz, soha nem volt titok, hogy Isayama nem rajzol jól. Meg az alapján se, hogy abszolút nem viselkednek gyerekként, de ebbe most ne menjünk bele.)

2019. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igazad van, de azért Wow, meg kell hagyni hogy elég keményen néztek ki:'DDD

Köszi amúgy neked is, értem mostmár!

2019. aug. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!