Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor van a TV2-n reklám?

Mikor van a TV2-n reklám?

Figyelt kérdés

A TV2 nem a műsorok közé, hanem rigtig a műsor közepére teszi a reklámokat. Amikor vége van egy műsornak, akkor közvetlenül utána jön a másik, s két műsort mindig az választ el egymástól, hogy "A következő műsorszám megtekintése XX éven aluli nézők számára nem ajánlott." Ez akkor zavar, amikor megnézek egy vetélkedőt, s a vetélkedő után valami olyan műsor következik, ami engem nem érdekel.

A TV2 miért a műsoroknak a közepére teszi a reklámot?



2019. szept. 1. 23:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Most az a bajom, hogy közvetlenül a Szerencsekerék után jön a Doktor Balaton, bezzeg a Szerencsekerékben két reklámszünet is van. A Szerencsekereket szoktam nézni, de nem nézek sorozatokat. Ha kötelező lenne a Doktor Balatont megnéznem, akkor csak este 10-kor mehetnék vacsorázni, ugyanis a Szerencsekerék után szoktam vacsorázni.

Elég lenne, ha egyetlen reklám lenne a Szerencsekerék közepén, a másik reklám meg a Szerencsekerék után lenne.

2021. aug. 10. 13:51
 12/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy a Szerencsekerék után nincs reklám, az csak azoknak jó, akik a Szerencsekerék utáni műsort akarják nézni.
2022. ápr. 16. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!