Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kicsoda Horváth Gréta és...

Kicsoda Horváth Gréta és Meggyes Dávid az Ázsia Expresszből, honnan kéne őket ismerni a műsor előtti időkből, celebek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Gréta már feltűnt pár műsorban. De én nem láttam, csak olvastam róla, pl. Éjjel Nappal Budapest, valami főzős műsor. Igen, olyan rossz értelemben vett celeb, aki nem akar dolgozni és ilyen-olyan szereplésekből akar élni. De nem lett igazán híres. Dávid meg az aktuális pasija. Róla még soha nem hallottam.
2019. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Az rtl-en volt annó egy selfie nevű műsor. Az volt a lényege, hogy "ismertebb" emberek életét mutatta be úgy, hogy kvázi videonaplót készítettek magukról. Na ebben volt Gréta az akkori párjával és a kisfiukkal, ennek a szálnak az volt az "érdekessége", hogy a párja görög származású. Igazából akkor sem értettem, hogy miért szerepelnek a műsorban, a többi szereplőrő azért valamivel ismertebb volt. Aztán Gréta volt még az éjjel nappal budapestben is.
2019. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
Gréta? Az anyjának a lánya.
2019. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!