Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Lukács Laci...

Szerintetek Lukács Laci megvehető lenne az RTL Klubnak az X-Faktor egyik zsűriszékébe? Mondjuk a ByeAlex helyére ülhetne.

Figyelt kérdés

Személy szerint én a másik hármat is kipaterolnám és valódi zenészeket ültetnék a helyükre, akik nem a tehetségkutatókból kerültek ki. Persze nem a hetvenes, nyolcvanas évek mára már lecsúszott, falunapokon haknizó nagymenőire gondolok a valódi zenészek címszó alatt, hanem akik izomból nyomják ma is. Mondjuk Szekeres András a Junkies frontembere, Péterfy Bori, stb.


Mit gondoltok?



2019. nov. 16. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Péterfy Bori oké, de a Szekeres meg a Lukács mára már vicc kategória.
2019. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem lenne az a pénz, de túl sok lenne. Nem mindegy mire kérnének fel "igazi" zenészeket. Ez a műsor nem egy tehetségkutató, ez egy előre megszerkesztett reality. A mentorok épp úgy színészek mint a fellépők, a tartalmat pedig a szerkesztők szolgáltatják. Nálunk sajnos ennyire képesek. Szóval én azt gondolom, igen, lenne az a pénz, de annyit egy ilyen műsornak nem érnek, és nem is használhatnák őket ki igazán, hiszen ők kevésbé alkalmasak erre.

Egy valódi zenei műsorba, talán elmennének, és valószínűleg nem csak a pénz számítana nekik. Voltak régen olyan zenei szórakoztató műsorok, amik még vállalhatóak voltak, érdekesek. Ilyen mint a Dalnokok ligája. És az egyetlen értékelhető Megasztár rész, amiben rendesen áthangszerelték a dalokat meg minden, az a Novák Péter féle volt, azt hiszem onnan jött ki Rúzsa Magdi, Dorina, az Elefántos dallal Eszter, a búcsúdalt író fószer, talán Bocskor Bíborka is, szóval akik nem csak falunapra való haknira voltak alkalmasak. Egy ilyen műsorban, talán benne lennének, de akkor sem mindenki érzi magát alkalmasnak arra, hogy észt osztogasson mint nagyon hozzáértő ember. Nem mindenhez lehet elég a szakmai tudás, sőt van amihez pont nem arra van szükség. Ettől még ha leteszel eléjük műsoronként 10 millát, és egy vállalható szerepet, akkor mennének. Már hogy szerintem, de azt is kinézem belőlük, hogy nem. Én csóró senki vagyok, de nem mennék.

2019. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lukács jó lenne, nagyon intelligens, jól tud beszélni ha akar :D. Viszont nem hiszem hogy azt mondaná ami le van neki írva előre, szóval nem hiszem hogy megvehető lenne.:D
2019. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!