Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Ugye már előre elvan döntve, hogy ki nyeri, ezt a vak is látja, nem véletlenül akarják ilyen gyorsan lezavarni az egészet, mármint hogy már az elején 4-en estek ki, plusz még Rami mondta a műsor elején, hogy volt valami szavazás valamikor, hogy szerintünk ki nyeri meg a versenyt. Szóval igen, egyértelmű már, hogy bunda ez is. De szerintetek ki nyeri?

2019. nov. 17. 01:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Van az a 70 éves bácsika, szerintem ő, hogy miért? Mert még ilyen nem volt, kell a változatosság.

Azt hiszem ilyen Bródi dalokat énekel.

2019. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Én sosem hiszek ezeknek az összeesküvés-elméleteknek.

Ha előre le lenne zsírozva az összes ilyen műsor, az elmúlt 20 év alatt már kiderült volna, pl. ValóVIlág és társairól is mindig mondják ugyanezt.

Ezek a műsorok tele vannak nagyon buta emberekkel, egyik-másik a saját anyját eladná pár forintért, egy ilyen hírért meg milliókat fizetne a konkurencia.

De érdekes, még sosem derült ki komoly turpisság, csak apróságok.

Szóval nem gondolom, hogy le van játszva.

Azt konkrétan nem értem, hogy az előző válasz akkor született; hogy Anti bácsi nyeri meg, mikor Anti bácsi már kiesett... WTF?


Remélem Andor nyeri meg, tehetséges, szimpatikus, kellőképpen alázatos. Ez Tibiről nem mondható el, tehetsége neki is van, csak épp nulla alázat van a gyerekben. Andor értelmes, intelligens srác, szintén az ellenkezője T-nek.

2019. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is Andor érdemelné meg igazán. Enikő is szimpatikus és hiszem, hogy ha kap egy nagyobb önbizalom löketet, akkor még nagyra viheti. A Take 3 is szuper és sokakkal ellentétben, szerintem egyáltalán nem beképzeltek, a mostani produkciójuk meg szerintem tökjó poén volt és jól is adták elő. Bőven lesz még idejük megmutatni mit tudnak egy csajosabb dallal. Ettől függetlenül nagyon tartok attól, hogy a nézők Emánuellel fogják megnyeretni a műsort.
2019. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én is tartok attól,hogy az X-Faktor,"lájkfaktorrá" fog válni és Manuel fogja megnyerni,a több mint százezres instagramm követőjével.
2019. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Eléggé kiszámíthatatlan, bár jó lenne, ha Tibike nyerné meg. Az egy dolog, hogy kissé nagyképű, de Neki legalább van mire. Sosem voltam elmélyülve ezekben a dolgokban, valahogy mindig is szrtam az ilyen műsorokra, mert hiába nyeri meg valaki az X-Faktort, ha utána nem tud mit kezdeni magával, vagy egyszerűen csalódottak lesznek a nézők, mert nem a számukra legjobb énekes/rapper nyerte meg. - Legalábbis szerintem.
2019. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Mivel közönségszavazás van, így az nyeri meg, akire a legtöbben szavaznak, nem fordulhat elő, amit írtál.

Károgók mindig lesznek, akik mást látnának szívesen nyertesként.


Tibikének van mire beképzeltnek lennie???

Érdekes. Mikor megjelent, és még nem énekelt, már kiderült, hogy szegény buta, mint a föld, és a csajozására volt nagyon büszke, nem a tehetségére. Ez nem is büszkeség, hanem nagyképűség, beképzeltség, amik negatív tulajdonságok, és ezek taszítják az embereket, jogosan.

A tehetségét emellett senki nem vitatja.

De épp ez a fura, hogy azt írod, ő tudna élni a lehetőséggel. Nos, szerintem nem tudna.

Semmi alázat nincs benne, semmi fogalma nincs az életről, a szakmáról. Neki ctényleg csak a hangja van, de még beszélni sem tud. Andor vele szemben értelmes, intelligens, alázatos fiú, és szorgalmas!

Tibiről ez nem mondható el. Annyira nem vette komolyan a versenyt, hogy 3 sort megtanuljon. Számomra ez nem a "tud élni a lehetőséggel" kategória, hanem a komolytalan, trehány gyerek jellemzője.

2019. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a tehetség többet ér, mint a személyiség - a nézők/hallgatók számára. Zenéről beszélünk, nem az első osztályban vagyunk, hogy azt vitassuk ki a jógyerek meg ki a szorgalmas... Tibike igenis tehetségesebb a többinél, és ez elég lenne ahhoz, hogy nyerjen. A nyeréshez nem kell ennél több. Tiszta hangja van, a többi meg nem érdekel. Nem etika-faktor, hanem X-Faktor, ami az éneklésről szól.
2019. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A szorgalmat a zenével kapcsolatban értettem, igenis kell hozzá.

Anélkül nem megy, ha a 3 soros szöveget sem akarja megtanulni!

Nézd meg, hány tehetséges, jó hangú, de kommunikációra, együttműködésre képtelen énekes tűnt el a süllyesztőben!

Volt már jópár, akire illett ez a leírás, és nem vitte semmire, mert az élethez nem értett. A tehetség önmagában nem elég, ha felszínen akarsz maradni, és ebből akarsz megélni.

2019. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az az érzésem sajnos nekem is, hogy az Andor nyeri. És azért írom, hogy sajnos, mert nem örülnék neki. Vagyis megérdemelné(ki nem?), de na... Jól énekel a srác, tehetséges, de ennyi, nekem ez nem elég. Ez nem X. Szerintem nem teljesen az ének tudásról kéne szólnia ennek a versenynek. Nyerjen valaki olyan mostmár, akiből nincs több(vagy csak kevés), vagyis nem egy tucat.
2019. nov. 18. 19:52
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Jó hangú roma énekessel Dunát lehet rekeszteni. Nekem ő is a tucaténekes.

Andor számomra több, egy egyéniség, én örülnék neki.

2019. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!