Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Ugye már előre elvan döntve, hogy ki nyeri, ezt a vak is látja, nem véletlenül akarják ilyen gyorsan lezavarni az egészet, mármint hogy már az elején 4-en estek ki, plusz még Rami mondta a műsor elején, hogy volt valami szavazás valamikor, hogy szerintünk ki nyeri meg a versenyt. Szóval igen, egyértelmű már, hogy bunda ez is. De szerintetek ki nyeri?

2019. nov. 17. 01:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tibi fantasztikus hangú énekes ehhez nem is férhet kétség. hogy megnyeri-e? ha a nézők szavazata dönt akkor a csajok-fiatalok közötti népszerűség dönt,szóval a szőke gyerek esélyesebb nála. olvasom a hozzászólásokban az alázat hiányát,a tanulási nehézséget,nagyképűséget emlegettek,én viszont egyszerűt mondanék. ez a gyerek-mert az- egy 164 fős felvidéki kisfaluból jött,ahol egyszerű emberek élnek,megjátszástól mentesen. na ezt hozta magával a nagyvárosba a srác,ezért mondta hogy a csajozásra büszke,ezért látszik úgy mintha beképzelt,alázat nélkül fordulna a zene irányába,mintha csak a tehetsége olyan nyilvánvaló elismerést érdemelne. egy ilyen apró burokból előbújni,a sok impulzust megfelelően kezelni nem lehet egyszerű. és van neki egy óriási hátránya,mégpedig a származás... érdekességként megjegyezném hogy a műsorban ennek viszont az előnyét látta eddig. lényeg a lényeg: Tibi hatalmas tehetség, s hogy végül milyen ember,előadó válik belőle? amilyenné a környezete formálja
2019. nov. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Zenében nem hátrány a származása, a romák különösen tehetséges zenészek.

Melyik kis faluból jött?

Én a háttértörténeteket nem követem.

160 fős faluban van pl. iskola?

Én vidéki vagyok, kb 1000 fős kistelepülés, de itt se iskola, se orvos, semmi nincs.

Be kell járni a városba.

Márpedig ha iskolába bejár, akkor nem olyan apró burokban él.

2019. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Na igazam lett. :)
2019. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt mindenki tudta, szóval nem volt nagy dolog előre jelezni...
2019. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%
14# A kommentek nem igazolják az állításodat.
2019. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Kb az összes komment arról szól hetek óta, hogy ezzel a gyerekkel nyeretik meg.

2019. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Idézz ebből a kommentszekcióból egy mondatot, miszerint Tibike fogja megnyerni. (Az én kommentemen kívül.)
2019. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mert szerinted csak ez az egy oldal/kérdés létezik ami az x-faktorról szól? Az X-faktor hivatalos FB oldala tele van ilyen kommentekkel. Egyébként meg az, hogy igazad lett... Nem lett igazad, mert nem azt írtad, hogy Tibi nyeri meg vagy vele nyeretik meg a versenyt, szimplán csak szeretted volna, hogy ő nyerjen. Ha kijelentetted volna, hogy igenis Tibi nyeri, akkor igazad lett volna, így csak szimplán bejött a kívánságod.
2019. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18# Én erről a kérdésről beszéltem, és mint írtam; nem vagyok elmélyülve ezekben a dolgokban. Ami azt jelenti, hogy: nem követem az efféle oldalakat/kérdéseket. Szimplán csak annyit írtam, hogy: ,,Tibike igenis tehetségesebb a többinél, és ez elég lenne ahhoz, hogy nyerjen. A nyeréshez nem kell ennél több.”

Kis szövegértelmezés...

2019. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon is több X-faktoros kérdés van, és mindenhol kb ugyanez a lényeg, hogy mi (akik kommentelünk) nem őt szeretnénk, de úgyis ő fogja megnyerni.


Nem fogom mindet belinkelni, ha ennyire ráérsz, rákereshetsz, vagy eleve ott van a listádban.

Most ezt a dolgot meddig akarod még húzni-nyúzni?

2019. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!