Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért lett ekkora kupac szar...

Miért lett ekkora kupac szar a Nickelodeon?

Figyelt kérdés
A régi műsorokon nőttem fel pl.: ICarly, Big Time Rush, Spongyabob (régi évadok). Meg ezeken, ezeket manapság miért nem játszák, ráneztem a műsörujságra és ilyen robotos meg ilyen rabbit invázió meg ilyen trágyák mennek rajta. Erre van igény? Ezt szeretik a mai 4 évesek, vagy miért? miért kell ezt?

2019. dec. 1. 18:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt hagyjuk, hogy nagyon sok dolog van benne, ami a valóságban nem így van (pl szerződést szülővel vagy gondviselővel írnak alá,, 100 ezer dolcsit se nyomják csak úgy három gyerek kezébe és sok hasonló a valósággal meg nem egyező dolog volt, de nézzük most el, mert így könnyebben ment le az epizód).


Ami engem zavart, hhogy, amíg egyes epizódok

2021. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Tanultságilag és történetvezetés terén rendben van pár epizód, a többinek kb olyan tanultsága van, hogy, ha nem kapsz meg valamit, akkor hisztizz és okozz másnak fizikai vagy anyagi kárt. (Pl amikor Carly box meccsre akar menni).


Ez a hónaljszagolgatás, taknyos tészta evés meg hasonló undormányok nálam kiverték a biztosítékot. Én nekem ettől mindig forgott a gyomrom, de nem is ez volt a gondom, hanem, hogy ezeket a förmedvényeket milyen céllal rakták bele?


Sam karaktere nem volt szerethető, évadokon át úgy szerették Carlyék, hogy csak néztem, hogy miért. Semmi karakterfejlődés nem volt nála.


Ami meg a fő problémámat illeti, néha olyan öaszecsapottnak hatott a végefele. Kicsit írok az utolsó epizódról.


Az apa-lánya program adja az epizó felét. Nem jön az apuka. Ki viszi el Carlyt a bálba, majd felbukkan mégis az apuka, aki elviszi a bálba, amiből semmit nem látunk, hiába erről szólt az epizód fele.


Kb irreleváns idáig.


Majd az epizód felénél rájöttek az írók, hogy hoppá, kifutunk a műsoridőből, szóval Carly apukája a semmiből előkapja az ötletet, hogy Carly menjen vele Európába és a többiek kb kidobják őt. De most komolyan, ahhoz képest, hogy Yakimába nem akarták elengedni és az új iskolába sem (ahova menni akart), itt meg se döbbentek azon, hogy Carly a tengeren túlra megy.

Majd Carly 30 perc alatt, ami a műsoridőből kb 5 perc, felszámolja a régi életét.


Pl az epizód elejéről ha ezt az apa-lánya bált kihagyják, vagy csak szól 5 perc erről, hogy izgatottam várja Carly a bált, jön az apuka, elviszi a bálba, ahol előhozza az Európa ötletét, több idő jut Carlyt rendesen elbúcsúztatni.

2021. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
A TeenNick és a Nick toons teljesen elront ha a Nickelodeon-t igaz?
2021. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdéshez: Közhelyes,de változnak az idők,nem lehet minden örökzöld,valamint készülnek az új tartalmak,és ahogy előttem írták,unalmassá válna egy idő után a csatorna.


Azért a "Régen jobb volt" kijelentés is - legyünk őszinték - sokszor szubjektív. Én 1992-ben születtem,a Nickelodeon-t az ezredfordulón néztem,ergo számomra a régi lesz jobb,mert ahhoz köt a nosztalgia. Előttem is írták,hogy voltak akkor is kétes tartalmak (Pl.: Akció csoport).

De ha objektíven próbálom megítélni,akkor szerintem elég egy kaptafa lett a mostani csatorna,amennyit látok/láttam belőle. Kb ugyan olyan alap dizájnnal rendelkező műsorok,az élőszereplősök is valamennyire sablonok szerintem. Azért régen pl a Kenan & Kel,és a Clarissa nem hajazott annyira egymásra :D


A régebbi válaszokhoz: Ezt a most adják/nem adják dolgot ki lehet küszöbölni azzal,ha vesztek TV tuner-t,és ha van tárhely,akkor fel kell venni a műsorokat. Én is ezt csináltam a Cassagrande családdal,meg még pár rajzfilmsorozattal. Az előbbinél volt,hogy 1 nap 3 felvétel ment,és szinte minden nap.


Az iCarly-s témához: Ne feledjétek,ez mese! Senki nem ebből fog meríteni,ha majd boldogulni akar a való életben. Én is szeretem amúgy a sorozatot. Sam karaktere szerintem szerethető,hiába vannak gáz dolgai néha. Én inkább a Dan Schneider-hez köthető "sötét titkok" miatt találom néha nyomasztónak...

2022. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Visszatér a V, mint Viktória és az iCarly most hétvégétől a Nickelodeonra!
2023. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
EZAZ
2023. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen látnám már az Anubisz házának rejtélyeit is, a harmadik évaddal együtt, amit ugye nem szinkronizáltak anno le.
2023. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!