Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Candle Cove helyi gyerekműsor?

Candle Cove helyi gyerekműsor?

Figyelt kérdés
Valaki emlékszik erre a gyerekműsorra? Candle Cove volt a címe, és úgy kb 6-7 éves lehettem mikor ment. Nem találtam rá semmilyen utalást, szóval gondolom hogy a helyi csatornán mehetett úgy 1970 környékén, amikor még Irontonban laktam. Nem emlékszem hogy melyik csatornán közvetítették, de arra emlékszem hogy elég fura időpontban volt, olyan délután 4 óra fele.

2019. dec. 16. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Elég ismerősnek tűnik….. candle cove… Kalózokról szólt? Emlékszek egy kalóz bábura egy barlang szájánál amikor éppen egy kislányhoz beszélt
2019. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
IGEN! Oké, akkor nem vagyok őrült! Emlékszem Kalóz Percy-re. Én mindig féltem tőle egy kicsit. Úgy nézett ki, mintha más babáknak a részeiből rakták volna össze, eléggé alacsony volt a költségvetésük. A feje egy régi porcelánbaba feje volt. Én sem emlékszem hogy melyik csatornán volt. Amúgy nem hiszem hogy WTSF volt.
2019. dec. 16. 11:55
 3/21 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy ilyen későn írok, de azt hiszem hogy tudom hogy melyik műsorra gondolsz, Skyshale. Azt hiszem hogy a Cande Cove csak pár hónapig ment ’71-ben és nem ’72-ben. 12 éves voltam mikor én és a bátyám néztük egyszer-kétszer. Az 58-as csatornán volt, bár azt nem tudom hogy melyik adón. Az anyukám mindig megengedte hogy átkapcsoljak rá a hírek után. Hadd nézzem hogy mire emlékszem..

A Candle öbölben játszódott, és egy kislányról szólt, aki azt képzelte, hogy a kalózok a barátai. A kalózhajónak Laughingstock volt a neve. Kalóz Percy nem volt annyira jó kalóz, mivel nagyon könnyen megijedt. Ja és valami Kalliopé zene ment a háttérben. Nem emlékszem a lány nevére. Janice vagy Jade vagy valami. Bár szerintem Janice volt.

2019. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Te!!! Visszatértek az emlékeim mikor a Laughinstockot és az 58-as csatornát említetted. Emlékszem hogy a hajó orra egy fából készült mosolygó arc volt, és az alsó ajka pedig a víz alatt volt. Úgy nézett ki, mintha a vizet inná. Elég borzasztó Ed Wynn hangja és nevetése volt. Emlékszem hogy milyen megrendítő volt amikor a fa/műanyag modellről átváltottak a báb verzióra ami beszélt.
2019. dec. 16. 12:00
 5/21 anonim válasza:
Ha ha most már én is emlékszem 😉 emlékszel erre a részre, Skyshale: “Muszály… BEMENNED.”
2019. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ugh, Mike, most kirázott a hideg miközben azt elolvastam. Igen, emlékszem. Mindig ezt mondta a hajó Percy-nek amikor volt egy sötét vagy ilyesztő hely, ahová be kellett mennie a kincsért. A kamera a két szó közötti szünetnél jobban odaközelített Laughingstock arcára miközben ezt mondta: MUSZÁLY… BEMENNED miközben a szemei ferdén álltak és a száját egy horgászcérna mozgatta.. Ugh, Eléggé olcsó és borzsasztó volt.

Emlékeztek a gazemberre? Az arcán volt egy nagy bajusz a nagy és keskeny fogai fölött.

2019. dec. 16. 12:06
 7/21 anonim válasza:
Az igazat megvallva én azt hittem hogy Kalóz Percy volt a gazember. Emlékszem hogy úgy kb 5 éves lehettem mikor láttam. Kész rémálom.
2019. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem Percy volt a gonosz, de nem is a bajszos. Amúgy a bajszos neve Szörnyű Horace volt, ő csak a gonosz jobb keze volt. Neki is volt egy monoklija a bajsza fölött. Akkor azt hittem hogy csak egy szeme volt.

Szóval igen, a gonosz egy másik marionett volt. A Bőr-Lopó. Nem hiszem el hogy miket engedtek meg hogy nézzünk akkor…

2019. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Jézusom, a bőr lopó.. Milyen gyerekműsort néztünk? Én komolyan nem bírtam odanézni amikor a bőr lopó megjelent. Csak megjelent a semmiből a kötelein, csak egy koszos csontváz volt ami egy barna kalapot és köpenyt hordott. Az üvegszemei túl nagyok voltak a koponyájához. Jézus isten.
2019. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A kalapja és a köpenye mindenhol össze volt varrva. Az a gyerekek bőre akart lenni??
2019. dec. 16. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!