Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Candle Cove helyi gyerekműsor?

Candle Cove helyi gyerekműsor?

Figyelt kérdés
Valaki emlékszik erre a gyerekműsorra? Candle Cove volt a címe, és úgy kb 6-7 éves lehettem mikor ment. Nem találtam rá semmilyen utalást, szóval gondolom hogy a helyi csatornán mehetett úgy 1970 környékén, amikor még Irontonban laktam. Nem emlékszem hogy melyik csatornán közvetítették, de arra emlékszem hogy elég fura időpontban volt, olyan délután 4 óra fele.

2019. dec. 16. 11:51
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Igen, szerintem az akart lenni. Emlékszem hogy a szája nem nyílt ki és csukódott be, hanem oda-vissza csúszott az ajka. Emlékszem hogy a kislány mondta hogy “miért mozog így a szád?” és akkor a bőr-lopó nem a kislányra, hanem a kamerába nézve ezt mondta: “HOGY LEDARÁLJAM A BŐRÖD.”
2019. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Eléggé megkönnyebbültem, hogy más is emlékszik erre a szörnyű műsorra!

Emlékszem, hogy volt egy szörnyű álmom, ahol a nyitó zene éppen véget ért, majd a műsor feketéből előjött. Az összes szereplő ott volt, de a kamera csak az egyik szereplőről a másikra váltott. Mindenki sikított, és a bábuk csak csapkodtak, és sikítottak, és sikítottak. A kislány csak nyögött és sírt mintha már órák óta ezt kellett volna hallgatnia. Sokszor felkeltem ebből az álomból. Mindig bepisiltem mikor felkeltem.

2019. dec. 16. 12:54
 13/21 anonim válasza:
Nem hiszem hogy az egy álom lett volna. Én is emlékszem rá. Emlékszem hogy az is egy epizód volt.
2019. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem nem nem, lehetetlen. Nem volt benne semmi történet vagy bármi, csak ott álltak egyhelybe és sírtak és ordítottak egész végig.
2019. dec. 16. 12:56
 15/21 anonim válasza:
Lehet hogy ez a memóriám csak most készült, mert most mondtad el, de az istenemre esküszöm hogy láttam azt amit itt leírtál. Csak sikítottak.
2019. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Oh istenem. Igen. A kislány, Janice, emlékszem hogy láttam őt remegni. És ahogy a Bőr-Lopó a csikorgó fogaival sikított, úgy remegett az ajka, már azt hittem hogy lejön róla a tartókötél. Kikapcsoltam a TV-t, és az volt az utolsó alkalom hogy megnéztem azt a sorozatot. Odaszaladtam a bátyámhoz és elmondtam neki hogy mi történt, és nem mertük visszakapcsolni.
2019. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ma meglátogattam az anyámat az öregek otthonában. Megkérdeztem tőle, hogy még mikor kicsi voltam, a korai ’70-es években, amikor kb. 8 vagy 9 éves lehettem, akkor emlékszik-e egy gyerekműsorra, a Candle Cove-ra. Azt mondta hogy meglepődött hogy még mindig emlékszem arra. Megkérdeztem, hogy miért, majd ezt mondta:
2019. dec. 16. 14:39
 18/21 A kérdező kommentje:
“Azért, mert kicsit furcsáltam, hogy azt mondtad, hogy ‘most megnézem a Candle Cove-ot, anyu!’ és akkor átváltottad a TV-t statikusra, és csak nézted a semmit 30 percig. Nagy képzelőerőd volt azzal a kalóz sorozatoddal.”
2019. dec. 16. 14:53
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedvenc creepypastám, köszi, hogy felidéztétek :D
2019. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Poéngyilkos... 🙄😂
2019. dec. 16. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!