Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt nevezi az UPC HD minőségne...

Ezt nevezi az UPC HD minőségnek 2020-ban?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, esetleg aki náluk dolgozik/ dolgozott, hogy mikor óhajt végre normális HD csatornát szolgáltatni az UPC kábelen? Ez valami kész vicc, hogy még az HBO csatornákkal is próbálnak spórolni a sávszélességen pedig az HBO most nemrég emelte meg a bitrátát. Állóképek egész élvezhetőek de amikor mozgás van, neadj isten gyorsabb mozgás, mintha egy agyon tömörített régi mpeg1 szabványt néznék. Négyzet tenger az egész.. Komolyan ez az ügyfelek százezreit nem érdekli mikor már 4K tv van lassan mindenhol?

2020. jan. 8. 14:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 Hallod ne égesd már itt magad meg az UPC-t, azzal, hogy még olvasni sem tudsz. XD
2020. jan. 10. 15:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért sokkal többek vagyunk mint egy villanyszerelő! Na jó, ha mégis úgy döntenél, hogy menjünk ki és segítsünk, feltétlen főzzél kávét! Ennyi hülyeség után kell vmi nyugtató! :D üdv :3as
2020. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ezzel a sok baromsággal nem ez bizonyítod! Olvasd már a 2. hozzászólást. De leírom neked ide is mert látom meghaladja a képességeid az értő olvasás. DVB-C szabvány mpeg2 kódolást használ. Az HBO most nem rég emelte a bitrátát 10 Mbit/s-ra. Ez a kódolás, ezzel a bitrátával ennyire képes! Ezen te mit akarsz ide kijönni és megcsinálni, hogyan fogod ezt kivitelezni? :D Továbbá csak hogy megnyugodj:


[link]


Latod ezért nézem le a magadfajtát, mert arrogánsan okoskodsz és még véletlenül sem ismered be hogy tévedtél. Ráadásul engem nézel hülyének, pedig csak annyit kellett volna tenned, hogy olvasol. De lemertem fogadni, hogy még ezek után sem fogod azt mondani, hogy bocs.. Kicsit vissza kéne venni az arcotokból és akkor lehet nem néznének hülyének.. Talán tudtunk volna normális is beszélgetni, de te már az elején lehülyézed az embert és csak hajtod hogy már pedig CSAK nálam szar a kép. Persze, hogy ha meg kijönnél akkor neznél, hogy hát mit akarok mert nem látnád a négyzet tengert a gyors mozgásoknál, mert hát neked ez a csúcs nincs hozzá szólva a jobb minőséghez a szemed. De én pl. így alig tudok végig nézni egy filmet. Nem vagyunk egyformák. De én legalább nyitott vagyok egy normális társalgásra, indoklok és ha valamit rosszul írók azt képes vagyok elismerni. Nálad ennek meg csíráját sem láttam. Ha esetleg DVB-C/ kódolás frontot tudsz valamit, ne tartsd magadban. Ha ez már meghaladja a kompetenciád akkor légyszíves engem hagyj békén.

2020. jan. 10. 16:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már nem fog megtörténni a UPC az egyik legroszabb szolgáltató. Pár év és szerintem be is csődöl majd.

Válts Thome-ra nekünk is az van és nem tudok roszatt mondani rá.

2020. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!