Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei Exatlon Hungary-ban...

Az idei Exatlon Hungary-ban ki a legszimpatikusabb versenyződ/versenyzőtök?

Figyelt kérdés
Nekem a idén a Bajnokok sokkal szimpatikusabbak egytől-egyig, szerények, jó játékosok. Tavaly pont fordítva volt, a Kihívóknak szurkoltam. Nálam sorrendben: Brigi, Gabi, Szandra, Bogi (Kihívó), fiúknál Zsolt, Zozó, Szilveszter, Dani, Flóri (Kihívó). Kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok, akik figyelemmel kísérik a versenyt.

2020. jan. 18. 13:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly is idén is bajnok mindenkit szeretek de 2 kedvencem van a tavalyi Timi és az idei Zozo

De várj..ki az a Dani?

2020. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%

Azért vitatkoznék mert a sérültek helyett mindig újnak kéne jönnie! Nem vissza jönni egy kiesettnek!

És a többiek?

Szidi,Ági,Petra őket akkor mér nem hivták?

Persze mer kata a kiskedvenx

2020. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

9/12 jézus!

Ikyet higy mondhatsz?

Persze higy a leghülyébbek legnagyképübbek ők voltak mi az hogy normálisak?!

Jézusom te nagyon hülye vagy

2020. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
"Dani" - nem biztos, de én Adura tippelek, Neki a teljes neve Adu László Dániel, más így nekem sem jut eszembe!
2020. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy miért a tavalyi Exatlonról írtok? A mostaniak jobban érdekelnek, a tavalyi már lecsengett.

Dorottya nagyon ügyes. Nem is hittem volna. Hamar belerázódott.

2020. febr. 20. 13:22
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Bajnokoknak szurkolok. Sokkal alázatosabb és szimpatikusabb a viselkedésük, mint a kihívóknak. Nagy a csapatszellem és az összetartás, nem akadályozzák egymást, nem csinálnak felesleges nyilvános vitákat, ember módjára el tudják intézni a dolgaikat, és nagyon kitartóak. Ügyesen küzdenek. Mint emberek is sokkal közelebb állnak hozzám, nem kétszínűek, nem beképzeltek. Földön járnak.

Zozó a kedvencem, pedig az elején irritált és gyerekes volt. Most is kis gyerekecske, de megkedveltem nagyon! És helyes is.

2020. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá bajnokok! Emberség, intelligencia, összetartás! Nincs olyan aki nem szimpatikus a bajnokoknál! A kék csapat egyszerű,de nagyon!
2020. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Az ideiről írtam! Zozó, Zsolti, Gabi, Brigi.....stb.
2020. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Nem is rád céloztam, hanem akik itt elkezdtek vitatkozni a tavalyi kékekről-pirosakról.

Én is bajnok-fan vagyok. Hülyére izgulom magam miattuk néha. Látjátok a kérdésem kiírásának időpontját. Azóta sok víz lefolyt a Dunán. A kékek közül Szasza és Dave talán az egyetlen, aki szimpatikus maradt. Jött Viki, ő is emberséges. A többieket hagyjuk...

Bajnokoknál nincs ez a cicaharc, a tegnapi adásban a párbajban gratula Norbinak. Küzdött, de emberségből és a megnyivánulásaiból nőtt a szememben. Lassabb volt a pályákon szinte végig, de kevés ideje maradt. No mindegy. Remélem, hétfőn maradnak a villában.

2020. febr. 22. 15:01
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is remélem, hogy remekül hozzák a holnapi futamot az éjszakai pályán!

Hajrá bajnokok!

Hajrá Zozo!

A kékek nyilvános drámájáról, a kultúrálatlan veszekedésről ne is beszéljünk...

2020. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!