Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik anime lehet ez?

Melyik anime lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen még gyerekként láttam pár részt belőle ezért kevés dolog marad meg. Amire emlékszem ,hogy úgy kezdődött ,hogy a főhős lement a metróba vagy egy vasútállomás titkos részébe és onnat a szerelvények elvitték őt és másokat valami mesevilágba ahol játszódott. Meg volt valami kiláncolt páncélos valaki akit kiszabaditottak ,majd megtámadták őket és az a páncélos varázsolt ilyen körben álló 7 csillag volt a támadása osztán azt visszaverték rá és meghalt. Egy másik részben valami vonaton voltak ahol egy nagyon hasonló csak női angyalszerü lény volt hasonló varázslattal. Tudom nem sok és borzasztóan zavaros de hátha valaki felismeri. Kerestem de nem találtam sehol igy próbálok itt válaszra lelni mert bár nem megnézni szeretném, de ha vlamire nem kapom a választ az nagyon zavar.

2020. jan. 27. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Tippek:


Tokyo Underground:

[link]


Doomed Megapolis:

https://www.youtube.com/watch?v=3tlPHYnzkvE

2020. jan. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Animaxon ment, volt hozza szinkron és nem épp ilyen sőtét hangulatu volt min a két általad említett, inkább ilyen meseszerű, de köszönöm a választ és a próbálkozást.
2020. jan. 28. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Tipp:


Final Fantasy: Unlimited.

https://www.youtube.com/watch?v=gTYG5E4aykg

2020. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez se az sajnos, ja és még egyszer kiemelném ,hogy az Animaxon ment és szinkronos volt igy minden amihez nincs kiesik.
2020. jan. 28. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek között a címét felismered esetleg?

[link]

2020. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Digimon Frontier?
2020. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a Digimon Frontier volt az ,köszönöm szépen!
2020. jan. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!