Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki várja a Hétfőt? Exatlon...

Ki várja a Hétfőt? Exatlon Hungary 2020! Tisztelt Adminok! Legyetek szívesek hagyjátok meg a kérdésem mert ebben a kategóriában több választ kapok a többihez képest.

Figyelt kérdés

Én nagyon izgalmas lesz Mexikóiak nagyon jók de nem legyőzhetetlenek Ők se.

Mit gondoltok ?

Ki ért egyet velem ?

Exatlon Hungary 2020!


2020. márc. 7. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nincsenek ilyen "káros" (agypusztító) szenvedélyeim, szóval nem.
2020. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

én csak akkor nézem az exatlont amikor anyumkám itthon van, és éppen eszek a konyhában.

nekem a halálom az amúgy egyetlen részt nem láttam még végig.

2020. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Azt várom hogy Palik Laci megkapja "Gyulámat" szakkommentátornak :D
2020. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Miért várnám? Egy előre lezsírozott forgatókönyv alapján felvett álreality. Minden szereplőnek pontosan ki van adva, mit kell csinálnia.


Vagy elhiszi bárki is, hogy ez valós?


Egyik ilyen műsor sem valós, hanem előre megírt.

2020. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon vároooom! :D
2020. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is egy megírt, ráadásul nagyon sz..ul megírt műsor! De azért nézem, bár sokszor elkapcsolom, mert a kékek színvonala kiábrándító!
2020. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

4-es és 6-os

Honnan szeditek ,hogy előre megírt ,milyen gondolatmenet alapján jutottatok el idáig ,mi az ami kilóg a képből? Nagyon értelmes választ erre sehol sem kapni,mi olyan hihetetlen? Hogy tudnak magán,civil emberek is nyerni,vagy hogy a bajnokok közül nem mind bírja a csatározások fáradalmát ,vagy mi a hihetetlen?

2020. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy erősen eltúlzott es agyonhypolt szar műsor. Bőven elég lenne belőle napi 1 óra egy hónapon keresztül erre ezt nyomjak orrba szájba 3 honapja napi 3 órában.
2020. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló

Az utóbbi csapat feltöltéssel én sem értettem egyet,de ennek épp ez a lényege,minden országban ilyen hosszú.Egyébként nem tudom a szar alatt mit értesz pontosan,hiszen nincs mire mondani...két csapat bajnokok és kihívók versengenek egy célért.Szerintem erre semmi féle képen nem lehet mondani ,hogy szar ,legfeljebb neked nem ízlésed ,de az már egy egészen más téma.De ha pontosan meg tudod mondani ,hogy mért szar én meghallgatom. :)

2020. ápr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régen volt de szerintem a visszavágóban elég széo eredmény a 10:8 a világ legjobbjai ellen
2020. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!