Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 2020 egy nehéz év...

Szerintetek 2020 egy nehéz év lesz?

Figyelt kérdés
Ki tudja még ide is milyen járvány köszönt be. Nyakunkon a válság mégis az árak csak emelkednek minden téren. A 3. Vh jóslatból is ki tudja mi fog kisülni. Először érzem életem során, hogy félek ettől az évtől. 26/N
2020. jan. 28. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Lehet ebben az évben kihal a civilizáció. De az is lehet, hogy ezen a héten.
2020. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, húsz év múlva úgy emlékszel majd vissza erre az évre, hogy "de jó is volt még akkor".
2020. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Minden évben riogatnak járvánnyal, meg világháborúval(ukrajnánál feljött a téma, az arab tavasxkor is ezen lovagoltak, meg amikor tavaj a törökök balhéztak, akkoris), de egyikből sem lett semmi.

Jelenleg a világvégéhez az áll legközelebb, hogy elfogy a téli tüzelőm és drága pénzért kell fát rendelnem.

2020. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, számomra lokálisan és globálisan is elég cseszettül telik eddig, pedig még csak január van.
2020. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Szeretem az ilyen "kituggyamilesz" kérdéseket. :D
2020. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Ne kamuhírekből meg nézettségvadász clickbaites csúsztatásos felfújt dolgokból tájékozódj. "Vírus kipusztítja az emberiséget" mert pár idős beteg ember belehalt..igaz hogy ők bármi másba is képesek lettek volna belehalni, de új cipőt már nem veszek.

3.vh..persze..nem mennének bele max proxy war lenne, de helyi kis összetűzések mindig is voltak és lesznek. Majd láthatod a tv-ben és aggódhatsz feleslegesen. Szerencsére nincs olajunk. A válság meg folyamatos kb..20 forintot drágul a tej és az emberek meg akarnak halni.


Ez az egész hisztériakeltés arra jó hogy ezen csámcsogjanak az emberek, ne valós problémákon

2020. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem lesz semmi, ne szarjatok már be, ahogy előttem is írták, ott volt az ukrán balhé, a török-amerikai-kurd balhé, a 9/11 utáni válaszcsapások. A járványok közül is volt már SARS, H1N1, madárinfluenza, ezekkel is riogattak rendesen, aztán hány világháború volt meg hányszor haltunk ki azóta?
2020. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén mondom én már szorongok ezek miatt. Lassan vége a világnak olyan káosz van minden téren.
2020. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

Tudod, mi hiányzik neked az optimizmushoz és az örömteli léthez, te 26 éves nő?


Hát az!

Minden éjjel!


Ennyi idősen jövendőbeliddel kéne a közös jövőt tervezni, nem ilyen ostobaságokon gondolkodni.

2020. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
...ha volna neki mivel.
2020. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!