Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az American Horror Story...

Az American Horror Story alpjáraton nöknek készül?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy sokkal több lány/nő rajong a sorozatért, mint fiú/férfi. Engem ez személy szerint nem zavar, csak felmerült bennem, hogy most akkor "uniszex" a sorozat, vagy inkább a női közönséget próbálják megcélozni?

2020. márc. 29. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a sorozattal az volt a cél, hogy a lehető legtöbb agysejtet elpusztítsák, nemtől függetlenül. Tehát uniszex.

Harmadik évadtól csak saját felelősségre és készíts be magne b6-ot vagy magnéziumos pezsgős tablettát.

2020. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik évad volt a fordulópont, ami a tinilányos-boszorkányos témával behúzta a fiatal lány rajongókat, mert olyan szintű sztorit mesélt mint amit a CW-n adnak (természetfeletti romantikus történeket a kigyúrt vámpír, vérfarkas szépfiúkkal), plusz a 3. évad az AHS-hez képest is elég gyenge volt horrorban, hogy a fiatalabbak is nyitottak legyenek rá.

Az, hogy több női rajongó figyelhető meg, az csak amiatt van, mert a női rajongók hangosabban és látványosabban fejezik ki a neten is a rajongásukat. A sorozat nem nőknek készül, nincs is ilyen jellegű cselekmény vagy tartalom benne.

2020. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

SPOILER!!!


Azért látod így, mert több benne a dráma, mint a horror és maga a gyilkolás vagy a megcsonkítás csupán egy eszköz, hogy az érzékenyek jobban átérezzék a történetet.


Néha a rejtélyek, a háttérsztorik, stb túl egyszerűek, néha bugyuták, ami egy nő számára nem nagy gond, hiszen, magamból kiindulva.


Ott van Twisty bohóc története (4. Évad). 4 epizódon át látjuk, hogy egy bohóc random gyilkol vagy gyűjti az áldozatait. Érdekes, kíváncsi az ember, hogy ki ő, miért lett egy ijesztő bohóc, hogy állítják meg, de 4 epizódon át SEMMIT nem tudunk meg róla. De nem baj, az ember reménykedik, hogy fokozatosan kibontakozik a múltja. Majd a 4. Epizódban fogja magát és elmeséli az egész történetét és, amikor végzett, akkor csak úgy, simán meghal, vele együtt az évad is. És maga a történet, amit elmesél arra jó, hogy az érzékenyek szíve elszoruljon, főleg, mert kiderül a Bohócról, hogy alacsony az iq-ja és lelkileg instabil volt, így még szomorúbb lesz végig hallgatni. De az egész, amit Twisty előadott, nem érint meg egy férfit, mert a bohóc háttérsztorija nem egyedi és az egész cselekménysorozata bugyuta.


Aztán kiderül, hogy a bohóc csak felvezette Dandy-t, aki a főgonosz lesz és innentől az egész csak dráma. Dandy a gyilkolásaival nem teszi ijesztővé az egészet. Sőt, igazából ő az, aki megragad egy drámai szálat és szétcsúfítja, konkrétan azt se érteni, mit keres ebben az egészben, a sztorija 99 százalékban nem integrálódik a cirkuszosok történetével, a karakterről annyit tudunk, hogy azért olyan, amilyen, mert a rokonok házasodtak egymással és úgy lett ő, de édes keveset tudunk meg arról, hogy hogyan lett az, aki. Amit jól mutat be, az, hogy korcsnak érzi magát és a többiek nem értik meg, hogy ő a mentális állapota miatt érzi, hogy oda tartozik, ahova mások és, hogy keresi a helyét az életben.

A többiek meg semmi ijesztőt nem visznek bele, csak a drámai szálakat vezetik.

Az ikrek - dráma

Apa és az ollókezű fia - dráma

Elsa Mars - dráma


Nekem amúgy tetszett az évad, mint a többi, elvégre az én figyelmemet a dráma is leköti, de szerintem egy férfit nem foglalkoztat majd, hogy egy lány és egy fiú hogyan élik a kamaszos párkapcsolatukat, a férfi és a neje hogyan veszekednek (1. Évad) és még sorolhatnám a többi évadot is.

2020. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!