Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehetnek ilyen "szegények...

Hogy lehetnek ilyen "szegények" az emberek?

Figyelt kérdés
Nem értem az embereket.Nem képesek kifizetni havi 2500ftot a Digi TV ért mert keresnek hozzá kódokat stb.Nem szánalmas hogy minden 2ik kérdés arról szól hogy "tudjátok a Digi Tv új kódját"?
2010. júl. 28. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam ilyen kérdést, és fizetem is a digit, de ha valaki tudja ingyen, akkor miért ne? Nem árt vele.
2010. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem szegény vagyok csak zsugori. ha valamit lehet ingyen is, akkor miért ne?
2010. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy kérdem:

Ha te egy boltos vagy és valaki csak úgy elvisz valamit akkor te mit szólnál hozzá?

2010. júl. 28. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
amit ingyen is meg lehet kapni azért hülye lenne fizetni az ember. ez ilyen.
2010. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez kb. olyan hogy : hogy lehetnek olyan szegények az emberek, hogy letöltik a filmeket meg zenéket, miért nem veszik meg a boltban.Ennyi.
2010. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha boltos lennék valószínűleg nem tetszene ha az én boltomból lopnának. de ez nem jelenti azt, hogy ne lopnék máséból. ennyi. (persze képletesen írom, a bolti lopás más dolog.)
2010. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nem azért de nem havi 2500 a digi, és jól teszik ha nem fizetnek érte :D
2010. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaja, már 2900 ft. :D


S igen, ha lehetne én sem fizetnék érte.. Mert miért fizetnék, ha ingyen is megkaphatnám? Mindenki ott spórol, ahol tud. Ez van.

2010. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinted aki mondjuk Digis szerelő ő fizet érte valamit? jó hogy nem, és akkor már a családja sem..mert ők tudják a kódot...Te sem hiszem hogy fizetnél ha tudnád a kódot..egyébként egyik ismerősünk digis és ő mondta hogy hiába csináltak új kódot nem lesz sokáig titkos mert lassan már mindenki tudja..
2010. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!