Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok az idei eurovízi...

Mit gondoltok az idei eurovíziós győztes számról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre a szavazással kapcsolatban is.

Nekem bevallom őszintén tetszik ez a szám, de nem az, amire tipikusan azt mondom, hogy nyertes.



2017. máj. 14. 01:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik egy kicsit sem, hiába hallgatom meg többször is , és nem értem, hogy miért nyert ilyen nagy fölénnyel. Lehet rossz az ízlésem.
2017. máj. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nem tetszett.

Unalmas, gyenge szám, tipikusan olyan, ami alatt az ember kimegy wc-re. Hogy mit ettek az emberek ezen a számon meg a hapsin, nem tudom megérteni. Tudom, hogy divat minden évben a győztest szidni, de ez akkor is nevetséges, hogy ő nyert, ráadásul ilyen fölénnyel. Oké, hogy nem az a tipikus, tucatdal, de győztesnek ez marha gyenge volt. Voltak ennél mérföldekkel jobb és erősebb számok is.

2017. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként arra nem gondoltok hogy milyen érdekes hogy tök véletlenül -egy-két kivétellel, lásd pl Horvátország- az összes országnak ugyanaz a 2-3 dal tetszik nagyon-nagyon? Ráadásul a közönség és a szakmai zsűri ízlése is azonos (tehát minden néző szaki is egyben, ugye), és idén pont ezt a full semmilyen, unalmas altatódalt választották, amit egy Varga Viktor imitátor adott elő, hasonló vokális teljesítménnyel. És persze Magyarországnak sincs egyénisége, nekünk is pont ez a dal tetszett a legjobban (igaz hogy akármelyik ismerősöm kérdeztem, egyik se mondta, sőt youtube-on se láttam hogy ennyire ajnároznák). Szóval szégyen ez az egész Eurovízió már, aki nem látja a csalást az nem ajarja látni. Plusz idén még a köztévé műsorvezetői is kritikán aluliak voltak. Szörnyen fordítottak (már amikor tudtak egyáltalán), egymás szavába vágtak aztán fél percig meg se szólaltak, fölöslegesen dumált a srác percekig (a végső eredményhirdetéskor alig lehetett hallani az országok neveit, mert pofázott), érdekességeket is akig hoztak. Gundit két ember sem tudja pótolni.
2017. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen idén nagyon rosszul fordítottak, egy rakás szerencsétlenség volt az egész.

És igen, mindegyik országnak biztos pont ez a szám tetszett. Na persze :D

Rohadt gáz, hogy így úgymond előre kiválasztják a nyertest :P

Amúgy sok olyan szám aminél írták, hogy esélyes a top 5 legjobba bejutni meg ilyenek.

Varga Viktor imitátor hát ez kész 😂

Alapvetően nekem tetszik ez a szám, de nem egy ilyen versenybe.

2017. máj. 14. 09:53
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok mi az érdekes? Portugália évről évre ilyen bénácska, unalmas, kicsit "kilógó" dallal indul, és eleddig általában mentek is a levesbe már az elődöntőkön. Erre most hatalmas fölénnyel nyer egy ilyen dal. Azt hittem, hogy ez a "stílus" keveseket fog meg. Eszembe jutott egyébként Katie Melua egyik lemeze, amit a "The House" (ami fiatalos, energikus és kicsit elektronikus volt) után adott ki, arra írták a kritikában, hogy sajnos visszatért a 60+ célközönséghez. Úgy tudom az a korong nem is fogyott annyira. De akkor ezek szerint ez mégis menő?


Nem kerülgetem a forró kását tovább: Bezony, ez bunda volt.


"Gundit két ember sem tudja pótolni."


Én nem is értettem, hogy miért ketten voltak. Érződött, hogy sokszor nem tudják eldönteni, hogy ki beszéljen.

Rátonyi állandó "fiatalemberezése" és Freddie "hölgyeményezése" pedig roppan idegesítő volt.

2017. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem amúgy már a verseny előtt eldöntik, hogy ki nyerje meg abban az évben az eurovíziót. Kizárt dolog, hogy mindig véletlen legyen, hogy a legtöbb ország ugyanannak adja a 10-12 pontot.

Ezért lenne jó, ha a zsűrit végérvényesen kiiktatnák, és csak a közönség szavazata döntené el, hogy ki nyerjen. Lényegesen más lett volna az elődöntők kimenetele.


Azt pedig el nem hiszem, hogy ez az unalmas, semmitmondó nyivákolás ilyen fölénnyel volt képes győzni. Portugália küldött már ennél jóval jobb számokat is, azok még az elődöntőbe se kerültek be.

2017. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Nekem tetszett, hogy végre nem egy tipikus nyálas, grandiózus, megcsinált, igazi érzelmektől mentes produkció nyert. A srác önmagát adta és valódi érzelmeket, nem kellett mögé a hatezer táncos, meg a látványos animáció, egyedül kiállt a színpadra és elénekelte, szerintem aranyos volt. A dal is szép volt, de én, és gondolom a többség is az előadóba és az előadás módjába szeretett bele igazán. Az meg amit a díj elfogadásakor mondott kifejezetten üdítő volt, nem gondoltam volna, hogy pont az eurovízión fogok ilyen gondolatokat hallani a győztes produkciótól. Teljes mértékben egyetérteni vele egyébként. Igaz, hogy nem tipikusan nyertes szám, ezért is voltam nagyon meglepve, azt hiszem kijelenthetem, hogy kellemesen csalódtam idén az eurovízióban:)
2017. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszaitokat. Szivesen olvasok még több választ! :))

#Előző el tudnád kérlek mondani, hogy mit mondott? Sajnos még nem túl jó az angolom.

2017. máj. 14. 11:26
 9/20 anonim válasza:
91%
Ma kíváncsian megnéztem győztes dalt. Zene a Kaliforniai álom című film másolat gyenge változata. + még szív beteg + úgy adta elő dalt mintha valami mentális problémája lenne. Ezért nyert. Szomorú régóta eurovízióban nem zene a fontos. Hanem énekesnek legyen megható története + politika = sikeres győzelem.
2017. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Nos, óriási és nem éppen pozitív regényt készülök írni, szóval elõre is bocsánat!

Minden évben megfogadom, hogy nem nézem végig ezt a szabályos énekversenynek nevezett valójában politikától bûzlõ fost, de valahogy mindig odaragadok a képernyõ elé.

Azt hittem, az osztrák transzvesztita középszerũ dala és a háborúról ritka irritáló módon nyivákoló ukrán csaj után a "sajnáljuk az elõadót ezért meg azért"-kártya már nem játszható ki. Tévedtem.

Ideküldenek egy kinézetre, viselkedésre az OPNI-ból szélnek eresztett félbolondot, akinek a dala ugyan valóban lekörözött egynéhány egyéb produkciót, viszont ennek ellenére a legnagyobb jóindulattal is maximum egy 6-10. helyet érdemel, ha tényleg beleszámítjuk azt is, hogy valóban különleges a maga nemében. DE SEMMIKÉPP sem a díjra érdemes! A ritmusa unalmas, a fickó hangja középszerû. És a gyõzelem után miért is kell a tesókájával elõadnia??? Akkor már mindegy, milyen, hisz megnyerte, le van szarva a közönség, ugye?

Amikor a zsûri elkezdte záporozni a pontokkal Portugáliát, azt hittem, kikapcsolom a tv-t a francba. Egyedül a bolgár fiú miatt nem tettem, mert szívbõl reméltem még az utolsó pillanatban is, hogy gyõzni fog. Hihetetlen hangja és elõadóképessége van, a teljes mezõnyt lazán elmosta szerintem, pedig csak 17(!) éves! Néhány dal (pl.olasz, belorusz, osztrák, izraeli) tetszett, jópofa volt, de majdnem a végéig egyetlen egyre sem tudtam azt mondani, hogy "Na ez igen!". Aztán jött õ, egy tinédzser, akihez az élõben rettentõ gyenge, feminin kinézetû ausztrál gyerek után bevallom, nem sok reményt fûztem. De ahogy elkezdett énekelni, leesett az állam! Onnantól számomra nem is volt kérdés a nyertes, és percig sem hittem volna, hogy az a nyálas portugál cucc meg tudja elõzni majd.

Ami az elõttünk levõket illeti, Moldován vagyok még k.rwára kiakadva. Egyszer végighallgatható, kb.a 40 felettiek bulijára való partidal, mégis mi a bánatot keres a dobogón??? Svédország úgyszintén, a dal egy átlagos tucat popdal, semmi egyedi nincs benne (a moldáv legalább szaxofonos, ami kicsit különlegesebbé teszi). A románok számomra rohadt idegesítõek voltak, de azt legalább a jódlizás tette egyedivé.

Ami pedig Jocit illeti, szerintem ez a 8. hely egy nagyon-nagyon szép eredmény, én igazán büszke vagyok rá. Meg is lepõdtem, mivel a zsûri totális lehúzása után nem számítottam már semmi jóra. Ezúttal is tévedtem, de ennek csak örülni tudok! A közönség megmutatta, hogy igenis jó ez a dal!

A személyes listám egyébként így néz ki:

1.Bulgária

2.Olaszország

3.Belorusszia

4.Magyarország

5.Belgium

6.Horvátország

7.Izrael

8.Ausztria

9.Ciprus

10.Hollandia

11.Norvégia

A többirõl inkább említést sem teszek, de ez a lista is kb. Horvátországig mond nekem valamit, a többi diszkóba való, felejthetõ partidal. A döntõ legalja meg számomra Görögország és a spanyolok voltak egy-egy lerobbant, ócska, elektronikusan (de az is valami hihetetlen sz.rul) generált "zenének" nevezett valamivel. Elõbbiek helyett ezerszer jobban megérdemelte volna az elõdöntõben kiesett finn dal a bejutást.

2017. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!