Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ASZTRO CENTER (ami most megy...

ASZTRO CENTER (ami most megy az RTL-en). Hogy is engedhetnek egy ekkora csalást műsorba engedni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 12:40
1 2
 11/16 anonim válasza:

persze...:D

ennyire naív vagy????

2011. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem vagyok naiv mert ez így van.!! olvas róla vmi interjut és megtudod! am. autó balasete volt és akkor kapta ezt az erőt, ezt az érzést. És azért kapta az atyától hogy segítsen az embereken.
2011. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
milyen atyától?? omg.. loool
2011. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát vannak olyan naiv emberek mint egy válaszoló az elöbbiekben,ak elolvas egy kamú interjút és máris el van olvadva egy ilyen csalótól mind amilyenek ezekben a szenymüsorokban vannak
2011. márc. 10. 23:16
 15/16 A kérdező kommentje:
és ha már ennyire naiv vagy akkor szerinted az segitseg mikor par száz forintos percdij mellet 'segít' a bajba jutott embereken?
2011. márc. 10. 23:18
 16/16 anonim válasza:
hát egyáltalán nem kamu ... kértem már lottószámokat (4-esem lett!!!!) , pénzenergiát : bónux fizetést kaptam aq főnöktől !!! szóval próbáld ki és úgy merd azt mondani hogy kamu :)
2013. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!