Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy engedhetnek menni olyan...

Hogy engedhetnek menni olyan műsort mint a Benkő feleséget keres?!

Figyelt kérdés
Hova sűllyed ez az ország????
2009. nov. 15. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen gondolkodtam, ha egy külföldi nézné a magyar Mónika show-t, Józsi barátot, meg ezt a hülye perverz Benkőt azt hiszik, hogy ez az egész M.o. ilyenekből áll és meglesz a véleményük rólunk.
2009. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Nem tudom hova. De kész katasztrófák egyes műsorok. A show-biznisz miatt mehetnek ilyenek!
2009. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
a médiát csak az érdekli, hogy nézettsége legyen, és sajnos pontosan tudják azt, hogy az emberek már csak azért is ott fognak ülni a tv előtt, hogy nézzék, mit művel az a hülye Benkő. Én személy szerint gusztustalannak tartom, hogy olyan csajok csókolgatják, akik az unokái lehetnek ennek a vén embernek. Akkor se állnék még szóba se vele, ha nem lenne más pasi a földön.
2009. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
a Győzike se volt jobb
2009. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger kerülget ha meglátom ezt a gusztustalan embert. A műsort nem láttam sose, tényleg van aki nézi?
2009. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Undorító, szánalmas és gusztustalan!

Az is nevetséges, hogy a nagymamám korabeliek vonaglanak a kamerák előtt és udvarolnak ennek a vén hülyének!

És azt el sem tudom képzelni hogy egy ép eszü velem egy idős fiatal leálljon egy ilyen gusztustalan perverz majommal!

Nekem erre nincs igényem, meg a mónika showra sem és a josi barátra sincs! Ezeket a műsorokat csak 11 óra után engedném menni! És leginkább akkor sem!

Csak tudnám, hogy tudnak kimenni az utcára ezek után???

Olyan, mint a molnár anikó! Attól is hányingert kapok, ha véletlenül meglátom a tv-ben! Felháborító, hogy ilyen emberek híresnek számítanak Magyarországon!

2009. nov. 15. 18:24
 7/18 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjad már, vannak ennél sokkal rosszabb műsorok is, még külföldön is. Senki nem szörnyedne el tőle, mert minden országban vannak ilyen műsorok, sőt még ennél gázabbak is.

Csak néhány néni meg bácsi szörnyülködik a Benkőn, de ha nem tetszik, ne tessék nézni, ilyen baromi egyszerű. El lehet kapcsolni, én is azt teszem.

2009. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szörnyű! Én nem láttam egyetlen egy részt se de elég ha az előzeteseket látom! .....mint a Big Bradher (biztos nem jól írtam!) , Valóvilág! Azok is ott miket csináltok ország-világ előtt!
2009. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én csak egyszerűen nem értem, hogy milyen ember az, aki részt vesz egy ilyen műsorban... És azokat sem nagyon, akik ezt nézik... :S Szerintem fő műsoridőben valami kulturálisat kellene, hogy adjanak... És igenis bosszant, hogy bárhova kapcsolok vagy mónika, vagy balázs show, vagy ez a josi barát vagy győzike és egyéb agysejtromboló műsorok mennek. És azok a műsorok, amiket az ember tényleg nézne, mint a XXI. sz azok meg késő este kezdődnek, mert ezek a hülye műsorok vannak helyettük! Végre megszabadultunk a szappanoperáktól, erre most meg ez megy... :S
2009. nov. 16. 09:52
 10/18 anonim ***** válasza:

Most nem tudom ki a csatorna tulajdonosa, mert mintha nem olyan régen uj tulajdonost kapott volna, de igen a német RTL-re hajaz.

Ott is van most egy műsor, az a címe hogy "Bauer sucht Frau" - Gazda feleséget keres (magyarul). Ugyanakkor van mint a Benkő, ugyan az nap, ugyanabban az időpontban...milyen véletlen :D


A műsor már egész Európán végigment, Mo-ra ugy látszik csak ennyi jutott :D Bár erre is rá lehet szerintem mondani hogy a paraszt feleséget keres :D

2009. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!