Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is hagyta Viki...

Szerintetek is hagyta Viki Dorcit győzni az exatlonban?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy éreztem hogy hagyta győzni. Szerintetek?

2020. máj. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Á nem hiszem.

Ez már a végjáték, itt mindenki magáért fut.

Egyébként én meglepődtem azon, hogy Dorci mennyire rossz kondiban van.

2020. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont holnap szerintem hagyni fogja.
2020. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miután Adu beszólt neki hogy a Dorcit várja vissza, szerintem felhúzta magát és meg fogja mutatni hogy ő is van olyan jó mint a Dorci.
2020. máj. 25. 23:22
 4/8 anonim válasza:
86%
A Dorci, ha holnap nyerne, úgysem bírná kondival és nem tudná megnyerni. Szerintem Viki is látja ezt és annak ellenére, hogy jó barátnők nem hagyná nyerni. Bár ha onnan nézzük, akkor Viki sem tudná megnyerni a női fődíjat.
2020. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Először én is erre gondoltam. De amikor tegnap Adu beszolt neki és ő meg megsértődött,akkor változott a véleményem. Vikinek akkor a legjobb a teljesítménye ha elotte jól felidegesitik, olyan lesz mint egy felboszult bika és csakazertis megtolja:D ettől függetlenül lehet dorci legyozi, de nem fogja hagyni magat
2020. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Jajj bocsánat most látom h pont ezt írtad le előttem, a lényeg h egyetértek
2020. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Mivel az összes ilyen műsor meg van rendezve így igen, hagyta nyerni. De, meg van rendezve, másképp be se kerülhetsz. Ahol van selejtező oda a selejtezőbe még bekerülhetsz, de tovább nem. Legfeljebb alibiből engednek tovább 1-2-t a selejtezőből, de előre le szoktak lenni beszélve a helyezések, stb. Miért nem csapja ki senki se a balhét akkor? X-faktor 2-nél próbálták sokan, aztán emlékeztették őket a szerződésre amit aláírattak velük már a selejtező alatt meg olyan fenyegetést küldtek körbe minden egyes versenyzőnek aki indult, hogy olcsóbbra jött volna ki venni hamis személyazonosságot és Dél-Amerikában új életet kezdeni.
2020. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Eleve 100x elmondta, hogy meg tudod csinálni. Ebben már benne van, hogy D megy tovább, ő nem.

D ki volt fulladva, V meg se erőltette magát, a közelebbi felvételeken látszott is, hogy nem is erőlködik.

A tegnapi Gabi-Dorka párbajon látszott, hogy ezerrel küzd mindkét lány, mindent beleadnak.

2020. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!