Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL Most számítógépről nézve...

Sazarre kérdése:

RTL Most számítógépről nézve nálatok is egyre ócskább?

Figyelt kérdés
Ráadásul a legutóbbi release arra ment ki, hogy ne lopkodjanak, 5mp-s packetekben kerülnek fel a videók, na azóta mocsok a minőség, szaggat, akad, teljesen beáll, gép konfigtól és böngészőtől oprendszertől netkapcsolattól függetlenül. Érdekes, hogy a Youtube, Vimeo, Videa (HD), de még a ruszki videóportál is akadásmentes akár egy 2 magos palacsintasütőn is 2GB DDR2-es RAM-mal, meg egy vacak 512MB 8600GT-vel, 20 megás nettel is (irodai gép)! A kedves RTL Klub úgy tönkretette az oldalt, ahogy azt illik, miközben azt hitték, jót alkotnak, és azon is javítanak. Már nem azért, de nem az lenne a lényege, hogy minél több júzerük legyen, ergo a legostobább vasra optimalizálják az egészet, hogy a csóróbb réteg is nézhesse? Na nálam rohannia kéne i9-9900k 4x8GB DDR4en RTX 2080TI karival ROG platnin w10 alatt gigabites nettel, de nem! Minden más juhú, az rtl most meg csak nyög. A legszebb, amikor RTL Klub HD logó van kint, és tiszta "pixel emszí" az egész egy műsor alatt sokszor több percen keresztül. Ja, és nem a streammel van a legnagyobb baj, hanem már az alap oldalon is a bejelentkező modul is nehezen jön be. Na kinek mi a véleménye a szájt minőségéről? Mindent meghallgatok, a trollok magukban beszélnek. Várom a hsz-eket.

2020. jún. 3. 04:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan, mint eddig.
2020. jún. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam semmi probléma nincs. Gyors az oldal, mindent rendesen betölt, minden HD minőségű. Nem pixeles, maximum a legelején a reklám első 2 másodperce, de utána beáll HD minőségre. Nem akadozik, simán végig tudom nézni, pedig közel nincs olyan gépem és netsebességem, mint neked.
2020. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat! :)
2020. jún. 4. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is akadozik sokszor, pedig vadiúj, fullos laptopon nézem. Minden más megy rajta rendesen, ez az egy akad.
2020. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgyvan! Ráadásul ahogy elnézem, az alap felület aminek mindegy, hogy 1GB RAM-ot zabáltatsz meg vele, vagy 16GB RAM-ot, ami van azt megeszi, ahogy van. A Procit szintúgy. Lehet próbálkozni a priorításokkal, de hiába teszed alacsonyra. Szerintem ez okkal lett így megírva direkt. Applikációerőltetésből. Akinek nincs, szopjon.
2020. jún. 7. 08:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam jól működik az oldal, egyedül egy smart tv-s appot hiányolok (tudom, van Chromecast, de ha egyszer van az embernek egy smart tv-je, akkor azt szeretné kihasználni).
2020. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is tökéletesen működik, ráadásul külföldről használom úgy, hogy az egyik otthoni rokontól kaptam a kódot. a Smart TV appot én is sajnálom, bár általában csak rákötöm HDMI-vel a gépet a tv-re.
2020. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Smart TV app valóban nagy hiány, mert senki sem szeretne pluszban rugatni óránként többszáz wattnyi áramhasználatért egy plusz számítógépet, ha a tv is tudja a funkciót, csak az app hiányzik hozzá.
2020. jún. 18. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Volt múlt héten egy podcast adás, az RTL digitális igazgatójával, ahol szóba került a smart tv-s app is. Azt mondta az igazgató, hogy előbb megvárják, míg az összes nagyobb szolgáltatónál elérhető lesz a Most+, utána vizsgálják meg, milyen más egyéb platformokon jelenhet meg az app. Gondolom, itt a smart tv-ken kívül gondolnak a szolgáltatói set-top-boxokra is.
2020. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgyvan! Reméljük a legjobbakat! :)
2020. jún. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!