Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek arról ahogy...

Mi a véleményetek arról ahogy Adu beszélt Zozoról a féfridöntőn?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Borzalom. Egyrészt hogy mer bárki is így beszélni a másikkal, úgy hogy nem is ismeri. A villában meg benyalt neki. Ráadásul egy olyan emberrel, aki sok mindent elért már, világbajnok. Zozo nem érdemelte meg, semmi rosszat nem mondott rá, nem tett semmi rosszat. Másrészt Adu megnyerhette volna. Nem a teljesítményén ment el, hanem azon, hogy nem magára figyelt hanem másokat csesztetett. Egy ilyen ember akar példát mutatni a gyerekének? Szégyen.
2020. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is szégyenteljes viselkedés volt. De több hasonló megnyílvánulása is volt a játék alatt (nem csak Zozóra)
2020. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is így látom. Engem az sokkolt le a legjobban, mikor Zozot szidta, de utána se magával törődött, hol Bogit, hol Alexet ócsárolta, pedig ő teljesen pártatlan volt egyik körben az ő padjánál volt, másikban Daveénél.
2020. jún. 4. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!