Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban lányok véleményére...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi de fiúk is írhatnak. Az mennyire furcsa hogy fiú létemre szeretem hallgatni ahogy egy lány beszél? Szeretem hallgatni őket és ha valami gondjuk van segítek amiben tudok. Ez nem furcsa? 15/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Én is szeretem hallgatni a szép női hangot. 16f
2016. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, ezt hívják empátiának és kedvességnek. Szomorú hogy manapság emiatt már furcsának érzed magad...A lányok értékelik az ilyen fiúkat, hidd el. Egyetlen veszélye van, a barát zónába kerülés, de pár csalódás után lehet kilépsz onnan. 19l
2016. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem furcsa.

17/l

2016. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok :D nem vagy b..i :D

de azért ne vidd túlságba ezt a "segítek amiben tudok" témát mert a végén a gyertyát fogod tartani ;) pacsi

2016. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Deh, ez tök jó :)

14/l

2016. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem kicsit se fura. A lányok többsége szeret magáról beszélni. 14/L
2016. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd,amikor csak akkor rángatnak elő a fiókból amikor szükség van rád, és akkor b@%&n@k vissza amikor már nincs szükségük "segítségre",akkor is élvezd a női hangot,de inkább lennék az a srác akivel összejönne, mint az aki csak "segít amiben tud"
2016. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fura, sokkal jobb mintha állandóan csak magáról beszél valaki
2016. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem furcsa..
2016. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!