Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az,hogy szinte...

Miért van az,hogy szinte mindenről tudosítanak már?Kis túlzással,ha egy falevél leesik a világban,arról már beszámolnak magazinműsorok,híradó stb.

Figyelt kérdés
Vagy nem jó látom?Mintha mindenre kiterjedne a média figyelme,hatásköre.

2020. júl. 7. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán mert ebből élnek?
2020. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt értem,de arra vonatkozott a kérdés,hogy miért van mindenhol ott a média?Mintha mindent átszőne.Mindenről értesül,mindent szinte elsőnek tud meg.Így aztán tényleg az is bekerül a tévébe szinte,ha leesett egy falevél.Vagy a medve nem ette meg az állatkertben az ételt.
2020. júl. 7. 13:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy tovább aludt a medve,mint szokott.
2020. júl. 7. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is észrevettem
2020. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megfigyeltem ezt, de nem minden esetben van így. Budapest és Dunántúl a fő helyszínek, Keleten alig hajlandóak beszámolni róla, Borsodban meg konkrétan lassan csak a bűntettekről hajlandóak beszámolni. Egész Borsod emiatt is szív, mert sokak szemében tényleg az a téveszme él, hogy az egész megye szószerint putri.

Emiatt a házak még a normális környékeken is eladhatatlanok sokszor. Meghalják, hogy Borsod az addig képek alapján álmaik háza egyből nem érdekli őket.

De Budapest és Dunántúl esetében tényleg az van, amit mondasz (meg ott fordított arányosság van, bűntényekről alig hajlandóak beszámolni).

2020. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!