Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van az, hogy a Megasztár...

Miért van az, hogy a Megasztárban a "zsűri" akkor is agyondícséri az "énekeseket", ha borzadályosan szerepeltek?

Figyelt kérdés

Az énektanárom állítja,könnyesre röhögi magát a TV előtt,annyi hamis,erőtlen produkciót lát/hall a műsorban.Aztán meg jön a szöveg (újabban még a Friditől is...talán megfélemlítették???),hogy milyen csúcs,meg világsztár-szintű előadás volt.

Csak arról szól a dolog,hogy a nézőknek is "bebeszéljék" milyen űberfrankó az,amit néznek???Ha netán véletlenül fikáznák őket azzal a műsor is elveszítené az imázsát/hitelét???


2008. nov. 25. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A zsurinek nem a szakmai ertekeles a celja. Hanem az, hogy a kedvencekre minel tobb szavazat erkezzen, igy minel tobbet profitaljon a musor es ezaltal gondolom ok is. Ha szarra alaznak valakit, arra kevesebben fognak szavazni...
2008. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ízlések és pofonok...Lehet hogy a zsűrinek tényleg tetszik...Bele se gondoltál? Meg aztán a TV-ben is másképp hallatszik mint a stúdióban, élőben...Az énektanárod, menjen el a Megasztárba és bizonyítson, csak utána fikázzon(szerintem)!
2008. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkét válaszban van igazság...

Tehát a műsor elméletileg énekeseket kutat és mutat be,de ennek ellenére a zsűri nem az éneket,az énekhangot,hanem a színpadi előadásmódot díjazza...vagyis lehetnék én akár az új Pavarotti,ha speciel tolószékből énekelnék a legjobb 50-be se kerülnék be...meglátásom szerint.

Persze ettől még lehet jó a műsor,csakhát akkor hol a "legenda",amit olyan nagy előszeretettel emlegetnek folyton...

2008. nov. 27. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs stílus, színpadi jelenlét, akkor az embereket nem fogja érdekelni, nem lesz színpatikus nekik, ebből kifolyólag elmarad a siker, és a bevétel is. Ezért ez fontos.

A Megasztár meg szar.

2008. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. A zsűri pénzt keres. A szereplők is. A média nem jótékonysági intézmény...
2008. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!