Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért baj sok embernek,hogy...

Miért baj sok embernek,hogy Bochkor Gábor a Retro rádióban fog dolgozni?Miért nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Bochkor több mint tíz évig vezetett műsort a Sláger rádióban és az ő műsoruk volt a leghallgatottabb.Sokan szomorúak voltak amikor megszűnt a Sláger rádió és a bumeráng.Én megértem a Retro rádiót hogy Bochkort alkalmazzák.Gondolom több bevételre számítanak Bochkor felbukkanásából.

2020. júl. 26. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

A Sláger rádió megszűnését azért sajnáltuk, mert eleinte máshol nem voltak retró zenék (amikor indult, a net még nem nagyon volt elterjedt a 30 fölötti korosztálynál, és a korabeli sávszélességek nem tették lehetővé olyan oldalak létét, mint a Youtube, a retró iránti vágyat viszont ebben az időben növelte az egekbe a 90-es évek gyengécske zenei kínálata), aztán megkedveltük, és hallgattuk annak ellenére, hogy már máshol is el lehetett érni jó zenéket. Ezeket a reggeli pofázós műsorokat nagyon sokan unták már akkor is, de minden irodai munkahelyen van egy hülye, aki ragaszkodik hozzá, hogy menjen. Azóta meg dögunalom, hogy húsz éve akárhány rádió indul, mindenhol ugyanazok vannak, Sebestyén Balázst is ha megszűnik valahol a rádiója, azonnal felveszi egy másik, nekem ugyan nem olyan ellenszenves, mint sokaknak (azt a vivapluszos dolgot felejtsük el, mindenki volt fiatal és hülye), de attól még uncsi.

A Bumerángban is egyébként messze Boros volt az értelmesebb és szimpatikusabb, nem értem, miért nem őt kapták fel ennyire.

2020. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert az emberek szeretik a megszokott dolgokat. A jelenlegi műsor olyan amilyen, viszont piacvezető. Na nem azért, mert olyan kiváló lenne, hanem azért, mert az egyetlen országos FM csomagon szól. Az emberek pedig hallgatták és megszokták. Senki nem szereti a kényszerváltozásokat az életében, ez pedig az lesz. De ahogy korábban is, lesz egy kis hiszti, hogy "többet én soha nem kapcsolok oda, velem elvesztettetek egy hallgatót...", aztán pár nap múlva újra hallgatja, mert nincs más. 1-2 hónap múlva a kutatások meg kimutatják, hogy már többen hallgatják, mint a jelenlegi műsort.
2020. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

feltételezem azért, mert a sok „régen még jó zenék voltak” boomer a sótlan, unalmas műsorvezetőkhöz is hozzászokott a Retrón.

Én sem vagyok nagy Bochkor fan, de el kell ismerni, hogy még mindig jobb műsorvezető, mint bárki most Magyarországon.


Nálunk sajnos irodában mindig szól a rádió, és egyszerűen nincs normális rádióadó, se műsorvezető. A Sláger FM még elmegy, a többi hulladék, a Retro is épp úgy egy rakás trágya, mint a többi, csak azon a régi túlértékelt hulladék zenék mennék, nem a mai mainstream xarok. Az ilyen Hepiendre-féle műsorvezetőkről meg inkább nem fejtem ki a véleményem. amit a Rádió 1-en összebohóckodik az 3 szerencsétlen bohóc, meg inkább hagyjuk.

2020. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Jobban illik a Retro rádióhoz Bocsi, a music fmen azt sem tudta milyen zenék szólnak, annyira nem az ő világa volt.

Biztosan lesz rá igény, mert sokan szerették, de én maradok Balázséknál😀

2020. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A music.fm-en mondjuk tökmindegy, melyik zene szólt, annyira egyforma volt a kínálat.
2020. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de nem ez a lényeg, hanem hogy oda nem passzolt, a fiatalok közé.
2020. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Várjuk ki a végét, hogy milyen lesz. Ha olyan, mint a ládilyó eggyen balócáék, akkor jogos a felháborodás.
2020. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Bochi személyes ismerősöm, és nem foglalkozik azzal milyen kritikákat irnak róla. A nagy durranás még hátra van. ;)
2020. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy nem foglalkozik, iszonyúan hiú. Én is személyesen ismerem 😀
2020. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 Aki ekkora istencsászárnak képzeli magát, az MINDIG foglalkozik azzal, mit gondolnak róla.
2020. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!