Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lesz egy tizenéves...

Hogyan lesz egy tizenéves gyerek jelnyelvi narrátor a TV-ben?

Figyelt kérdés
Van egy kis tesóm, vele gyakran nézek tv-t. Az egyik gyerekműsorban, a magyar tévén van jelnyelvi narrátor. Felváltva szerepelnek, két tizenéves lány. Kíváncsi lennék ők hogyan tanulták ezt meg, milyen indíttatásból. Mert egy felnötnél értem, de egy gyerek, tizenévesen hogyan lesz az? Vajon ők halló gyerekek, vagy megtanultak jelelni?
2020. aug. 7. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rá voltak szorulva hogy megtanulják, például így lehet/tudnak családon belül kommunikálni egymással (ha nem velük, akkor ők másokkal).
2020. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
FEltehetöen vagy a szüleik, vagy vagy testvérük, vagy más családtag csak így tud kommunikálni, ezért ez a második anyanyelvük.
2020. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmire gondoltam. Szerintem hallók lehetnek ők. Mihály Gréta, és Raibl Laura. Aranyos ahogy jelelnek, érdekes őket figyelni. :-)
2020. aug. 7. 13:11
 4/4 anonim válasza:
100%

Mihály Grétának siketek a szülei, az anyját ismerem. Raibl Laurát nem tudom.

Az egy teljesen másik kérdés, hogy mi, siketek nem értjük ezeket a narrátotorkat, mert a színvonal... pffff....

2020. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!