Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Pesti tv-ről?

Mi a véleményetek a Pesti tv-ről?

Figyelt kérdés
Véletlenül kapcsoltam rá erre a csatornára,és megállapitottam 5 perc után,hogy egy borzasztó agyhalott tv indult megint,mint annó a Budapest tv csak az Anettka hiányzik már belőle,borzasztó szinvonaltalan,primitiv,agyhalott csatorna.Kik nézhetik ezt? Azt hittem a BP TV-vel ez a korszak lezárult,de ez szerintem felülmulja elödjét.Ez kereskedelmi csatorna vagy milyen szenny tv? Mi a véleményetek róla?
2020. nov. 19. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nálam be se jön, szóval nem tudok véleményt mondani róla. Ezek szerint nem maradok ki semmiből.
2020. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
véletlenül jött be pár napja,nem vesztettél vele semmit
2020. nov. 19. 11:45
 3/20 anonim válasza:
100%

Tyűh! Én pedig már reménykedtem abban, hogy 2020-ban már valami színvonalassal állnak elő a Tv-k!

Ilyen jó névvel, ami még mond is valamit a nézőknek, annak nem valami extrém jó csatornának kéne lennie? Esetleg valami olyasminak, amit a fiatalabb generáció üzemel/irányít?

Nem megoldható ez, fiatalok?😀

2020. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

A Pesti tv, az egy olyan csatorna amivel a fidesz akarta megfogni a fiatalokat (akik alig néznek tévét...nice).

A műsorok polgárpukkasztók és nagy benne az ellenzék gyurcsányozása.

Körömben idősek nézik, és büszkén mesélik milyen fiatalos... hát nem.

2020. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2%

Mi a baj? Csak nem a ballib ATV betelefonálós műsorához vagy szokva, ahol nyugdíjas nénikék és bácsikák károgják el, hogy minden nyavalyájukért Orbán a hibás? A Pesti TV egy alternatív csatorna, amelynek az alapját a Hír TV Keménymag címú műsora adta, ahol Jeszenszky Zsolt, Ambrózy Bálint, Megadja Gábor és Vésey Kovács László hétről-hétre bizonyította, hogy nem csak ballib humor létezik (bár a néhai Heti hetest elnézve a néző inkább kínjában röhögött rajtuk).

A neokomcsi BPTV meg hogy jön ide? Azon minden épeszű ember egymáshoz dőlve röhögött, világnézettől függetlenül... :D

2020. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a miértje a dolgoknak,igy hogy utána néztem,ezt az "erős" szinvonalat Mészáros Lőrinc tulajdonában álló tv hozhatja,Azt hittem a Bp tv szinvonalától nincs lejebb de van,értelmes ember 10perc után elkapcsolja,
2020. nov. 19. 13:40
 7/20 A kérdező kommentje:

---A neokomcsi BPTV meg hogy jön ide?---


Ugy jön ide hogy kb azt a szinvonalat hozza csak még lentebbre sikerült sülyednie.

2020. nov. 19. 13:41
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Most, hogy jön ide az én televízió néző szokásom, az ATV, illetve a pártállásom? Én csak pár tényt mondtam el, illetve a saját gondolataimat, pártállástól függetlenül.
2020. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
5ös nem azzal van baj amiket irtál,de ha neked az a szinvonalad amit az a tv nyújt hát az elég szomorú.
2020. nov. 19. 13:42
 10/20 A kérdező kommentje:
ne keverjünk bele pártot,én most öt perce tudom hogy ez fidesz tv,amig nem tudtam addig is egy ostoba szinvonaltalan csatornának tartottam,épp azért érdeklödtem itt töletek,mert nem tudtam de nem is érdekelt ki az üzemeltető,a lényeg hogy a média pöcegödre,mint a bp tv volt annó.De egyébként ha itt tartunk a pártállami tv-k nem épp a szinvonalukról hiresek.
2020. nov. 19. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!