Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Pesti tv-ről?

Mi a véleményetek a Pesti tv-ről?

Figyelt kérdés
Véletlenül kapcsoltam rá erre a csatornára,és megállapitottam 5 perc után,hogy egy borzasztó agyhalott tv indult megint,mint annó a Budapest tv csak az Anettka hiányzik már belőle,borzasztó szinvonaltalan,primitiv,agyhalott csatorna.Kik nézhetik ezt? Azt hittem a BP TV-vel ez a korszak lezárult,de ez szerintem felülmulja elödjét.Ez kereskedelmi csatorna vagy milyen szenny tv? Mi a véleményetek róla?
2020. nov. 19. 11:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Találni itt sok indokot a szinvonalra,:


-A tartalomért Huth Gergely, a kormányközeli PestiSrácok főszerkesztője, valamint a PestiSrácok.hu stábja felel.-


Ez önmagáért beszél.


[link]

2020. nov. 19. 13:50
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Köpet. Egy újabb fideszt fényező kanális.
2020. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"...borzasztó agyhalott tv indult megint,mint annó a Budapest tv csak az Anettka hiányzik már belőle,borzasztó szinvonaltalan,primitiv,agyhalott csatorna..."

Figyu! Attól, hogy önmagad ismételgeted a helyesírási hibáktól hemzsegő irományodban, még nem lesz igazad. Ha nem tetszik, ne nézd! Akiket felsoroltam, mind kiváló újságírók, nem is beszélve Huth Gergelyről, aki a szakma egyik legjobbja. Elhiszem, hogy rendkívül csípi a szemed egy új kormányközeli média megalakulása, de én sem véleményezem pl. a Telexet, mert baromira nem érdekel, így hát nem olvasom.

2020. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

-Figyu! Attól, hogy önmagad ismételgeted a helyesírási hibáktól hemzsegő irományodban, még nem lesz igazad.-


Figyu! Ne akard a helyesirásomat korrepetálni,mi közöd hozzá? Ne olvasd! Ennyike! Ha neked a bp tv és a pesti tv a szinvonalad az téged jellemez,de szived joga mindez! Elöször is a kéárdésem az volt hogy kinek mi a véleménye erről a szinvonaltalan okádékról,te fan vagy ez a te dolgod. Amugy utolagosan derült ki hogy fideszes a tv,annélkül állapitottam meg hogy egy szinvonalétalan.


-Akiket felsoroltam, mind kiváló újságírók, nem is beszélve Huth Gergelyről, aki a szakma egyik legjobbja.-


Ez mind csak a te agyhalott véleményed de jogod van hozzá,mert te fidesz fan vagy ne itt probálj tériteni,senki sem kiváncsi erre a fagyvaságra.

Egyébként a te rétegednek és szintednek készülnek ezek a tv müsorok,értelmes emberek irják hogy rá sem kapcsolnak,de ez is rendben van.


-Elhiszem, hogy rendkívül csípi a szemed egy új kormányközeli média megalakulása-


És mégis miért? Ne légy már ilyen korlátolt,nekem se károm se hasznom ebből a dologból.

2020. nov. 19. 14:40
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyébként valami viccnek szántad hogy a pesti srácok az egy szinvonalas valami? Ne röhögtesd ki magad,neked lehet a szinvonalad de a többségnek nem az.
2020. nov. 19. 14:41
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Huth Gergely már hónapokkal korában belengette az indulást, amikor néhány Hír TV-s műsorvezetőt magával vitt. Az, hogy neked csak most esett le, hogy ők kormányközeli újságíróként kormányközeli médiát fognak csinálni, a te nehéz felfogásodat bizonyítja. Ezt az BPTV-vel való erőltetett párhuzam pedig több, mint röhejes (nyilván az zavarhatta meg a kis elmédet, hogy mindkettőben szerepel a "Pest", mint földrajzi név).

A förtelmes BPTV mindenki által ismert színvonaláhaoz csak egy kis adalék (hátha nem mindenki tudja): Anettka "művésznő" rendszeres vendége volt a csatornán Dobolyi Alexandra (MSZP-s európai parlamenti képviselő, a Gyurcsányban pénzügyminiszteri posztot betöltő MSZP-s Veres János felesége); valamint a Pokorni apjának ügynökmúltját kéjesen előrángató vén komcsi Meruk József is gyakran feltűnt a csatornán, mint műsorvezető (gyakran Anettkával közösen). Ez a csatorna a baloldal egyik legfélresikerültebb csökevénye volt... :)

2020. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

-Huth Gergely már hónapokkal korában belengette az indulást-


És hol? Mert itt magáról a tvről sem hallottunk sokan,az hogy te "vérbeli" vagy arról senki sem tehet.


-Ezt az BPTV-vel való erőltetett párhuzam pedig több, mint röhejes (nyilván az zavarhatta meg a kis elmédet, hogy mindkettőben szerepel a "Pest", mint földrajzi név).-


Kérlek ne légy már ennyire fideszes azaz primitiv,te magadból indulsz ki? Irtam ezerszer hogy nagyából a bp tv szinvonalával azonos vagy még szinvonaltalanabb,és te ezt a diónyi agyaddal nem érted meg ez a te bajod megintcsak.Hihetetlen hogy vannak ilyen korlátozott agymosott párttagok mint te,ezért tart itt az ország sajnos.


-(nyilván az zavarhatta meg a kis elmédet, hogy mindkettőben szerepel a "Pest", mint földrajzi név).-


Miért mindig a saját agyi kapacitásodból indulsz ki azt hiszed mindenkinek annyi mint neked?

Magad nevetteted ki!


-A förtelmes BPTV mindenki által ismert színvonaláhaoz csak egy kis adalék (hátha nem mindenki tudja): Anettka "művésznő" rendszeres vendége volt a csatornán Dobolyi Alexandra (MSZP-s európai parlamenti képviselő, a Gyurcsányban pénzügyminiszteri posztot betöltő MSZP-s Veres János felesége); valamint a Pokorni apjának ügynökmúltját kéjesen előrángató vén komcsi Meruk József is gyakran feltűnt a csatornán, mint műsorvezető (gyakran Anettkával közösen). Ez a csatorna a baloldal egyik legfélresikerültebb csökevénye volt... :)-


Te mindent párthoz kötssz? Elég beteg ember lehetsz! A kiirt kérdés nem politikai,de itt már odaköpött neked más is ezért,miért vagytok ti mind fideszesek ennyire mélyen buták? Tudom a párt célja az emberek elbutitása,nálad sikerült ezt a célt elérni.

2020. nov. 19. 15:06
 18/20 A kérdező kommentje:
Ballagj már kérlek ez a fidesz politikai oldalja ott nyálazz ez nem politikai kérdés. hesss!
2020. nov. 19. 15:07
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Látom, végképp becsavarodtál. Inkább magadra hagylak a téveszméiddel... :D
2020. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

jól is teszed! tátá!


itt a helyed:

[link]

2020. nov. 19. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!