Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem bűzlik, hogy az...

Csak nekem bűzlik, hogy az idei Való Világot baromira manipulálják a szerkesztők?

Figyelt kérdés

Az eddigi szériákban ezt nem igazán lehetett észre venni, elég ügyesen megoldották, de az idei évadban nagyon feltűnő:


1. Már a beköltözéskor olyan embereket válogattak össze, akik az RTL-nél dolgozóknak az ismerősei, vagy ismerősöknek az ismerősei, ezek ugyanis mindig később derültek ki, viszont most Bálint közvetlen az Éjjel-Nappal Budapestből jött át ide, Gábor anno az Anikó show-ban szerepelt a barátnőjével, Dani Győzikének a közvetlen ismerőse (ezt Győzike vallotta még be a BeleValó-ban, ugyanis mondta, hogy régóta ismeri Dani teljes családját személyesen) a többi játékosról nem is beszélve.


2. Amikor Virág körül volt az elején a nagy balhé, elkezdték bent kiutálni, hirtelen indítanak egy "szavazást" és megkapja a lila kendőt, különben 100%, hogy ő lett volna a kiválasztott.


3. Mercédesz kiesik, mert a csatorna nem egyértelmű kérdést rakott fel, hogy "ki gyártja a legkevesebb sztorit a Villában", ezzel félrevezetve a nézőket.


4. Gábor elindított egy szrkavarás-cunamit, fenyegetőzött, hogy kiviszi a Bálintot is, és a Danit is párbajozni. A készítők nyílván tudták, hogy most mindenki Gábor ellen van, így nagy eséllyel ő lesz a kiválasztott, viszont Bálinton ott a lila kednő, és hopp milyen véletlen, Dani is kap hirtelen egy lila kendőt.


5. Nagyon sok részt nem adnak le műroson, csak pár másodperces bevágásokat csinálnak (amikor Moh és Bálint beszéltek Merciről) ezzel is kedvük szerint manipulálják a nézőket.


6. A tegnapi műsorban nem volt benne, amikor Merci a földön feküdt, hiába promózták be azt az előző adásban.


7. Tegnap a kiválasztás előtt feltettek egy olyan videót, amikor Gina hisztizett, hogy ő ki akar menni párbajozni, mintha ez egy friss videó lenne. Ezt a videót már akkor felrakták és az után mondta a többieknek, amikor közvetlen a Digo kiesett.


8. Nem tartják a megszokott felálláshoz magukat, miszerint mindig 1 ember védett aki a párbajról visszajön. Kedvük szerint dobálják a lila kendőket az emberekre, ezzel is megkavarva a játékot, ennek viszont így semmi értelmét nem látom, hogy legalább mindig 2 ember védett, és érdekes mindig annak adják, aki leginkább veszélyeztetett egy párbajra.


9. A késztők azt is pontosan jól tudták, hogy Moh is most a gyűlölet középpontjában van, és ha netán Gábor-Moh ugyanannyi jelet kap, Merci lett direkt ezen a héten a villamester, mert akkor tuti, hogy Moh-t nem küldi ki párbajozni.



2020. dec. 6. 13:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fuhh :D remélem nem vagyok későn, de egyszer már én is észrevettem egy HATALMAS bakit. Volt valami olyan közönségszavazás, ami miatt nekik bent kellett valamit csinálni. Nemrég történt egyébként. Megszavatuk, eltelt egy hét.. majd Anikó azt mondja egyik este, hogy önök TEGNAP megszavazták, majd bejátszás, hogy hogyan csinálták a villában. Most akkor az van, hogy több nap kimaradt kb. egy hétnyi adag? De utána is észrevettem, hogy nem lineárisan haladnak az események. Lehet már rég bent sincsenek :D
2021. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!