Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hisztek a médiának?

Hisztek a médiának?

Figyelt kérdés

Ők azt állítják, hogy összeesküvés elméletet látnak az emberek a mérgező kondenzcsíkokban, vagy a 9/11- es ikertorony esetnél.


Egymásnak ugrassza az embereket a média, holott, lehet, hogy igaz, de a média elsímítja az ügyet. Az van, amit a média mondd.



2014. jún. 3. 18:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Az RTL Klubon a 9/11-es ügy, a mérgező kondenzcsíkok, és az összeesküvés elmeéletek voltak. Az emberek mindig is szerettek teóriákat gyártani! (Hozzáteszi.)


Egyébként ők kezdték a Maja világvégével az egészet, úgy indult tovább az emberek között.

Mondom, hogy ez a legszemetebb adó az összes közül, jobb lenne ehelyett a néphülyítés helyett egy új filmet beraknának, ami még nem volt 23-szor.

2014. jún. 3. 19:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

<szarkazmus>

Hát persze, hogy hiszek... [link]


Másra sincs időm, mint hogy a médiát bujjam, ma is csak dísznek lapozgattam a könyveket, valójában tévézni vágytam otthon: [link]


</szarkazmus>


De most komolyan! Van, aki még sporton kívűl mást is néz tévében?

[link]

2014. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak a sportcsatornáknak hiszek. Hiszen a gól az gól bárki bármit mond :) Kereskedelmi tévét meg nem nézek nagyon rég óta, de amit ott mondanak, pl egy RTL híradóban, annak a valóságtartalmát szerintem minimum kettővel kell osztani ha nem többel :)
2014. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!