Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Este a tv reklámok üvöltenek...

Este a tv reklámok üvöltenek mint állat, a film meg olyan halk hogy alig lehet hallani. Szerintetek direkt manipulálják este a hangerőt hogy ha bealszik a paraszt,2 reklám közt felriadjon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném szerintem inkább más a szinkronsávja a filmeknek. tehát a reklámok hangja a normál hngerejű és a film hangja a halk
2013. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van ez, mert a film csak felesleges töltelék a reklámok közt.
2013. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítólag hoztak egy rendeletet, hogy nem lehet hangosabb a reklám mint a film. Mert ez amúgy pofátlanság, teljesen elveszi az ember kedvét a tv-től. Negyedóránként felüvöltenek a hiperszuper termékek hirdetései, megszakítva a filmet. Így mi értelme nézni? + Nem veszik meg többen tőle a kacatokat. (már amelyik az)

Már én is csak HBO-t nézek meg Cinemaxot, de azokat is csak a kiszemelt film erejéig.

2013. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyértelműen...

és büntetik is, mert nem tisztességes dolog

2013. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak este hangosabb a reklám. :(
2013. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!