Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Amanda taktikábó...

Mit gondoltok Amanda taktikából ilyen “szürke” egyelőre vagy tényleg ennyi van benne?

Figyelt kérdés
Szerintetek okosan játszik vagy tényleg nincsenek önálló gondolatai és csak Ginára rákapcsolódva tud létezni a villába?

2020. dec. 14. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy szürke vagy önállótlan. Talán csak nem tud, nem akar a többiekkel (főleg a másik társasággal) azonosulni igazán. Meg szerintem elég fura lett ez az évad. Nincsenek igazán érdekes (akár negatív szempontból is) arcok, még a feladatokat, bulikat is olyan unalmas módon viszik véghez. Az előzőben is nagyon sok sötét, tré alak volt, de azokon legalább lehetett röhögni. :D
2020. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a beköltözésekor olyan magabiztosan hangoztatta hogy ő egy bulikirálynő, kis fain csaj, meg szerinte ő a legerősebb játékos.

Hát ahhoz képest eléggé elvész a ködben.

2020. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha taktikából csinálná, akkor vagy a nézőket, vagy a szövetségesét beavatná ebbe. Helyette együtt járnak elvonulni és zokogni. Az elején mindenki ezerrel pörög az új helyzet és emberek miatt, akkor talán rá is játszanak a személyiségükre és a maximumot próbálják mutatni. Aztán ahogy egymáshoz szoknak és monotonokká válnak a napok, jobban megmutatkozik az ember személyisége. Rajta az látszik hogy elfogyott, beszürkült, a többiek elnyomják hangerőben.

Az ilyenekből lesznek a tuják, akiket a nagy taktikusok elvisznek a végéig, mert a szavazatukra szükség van, viszont a nyerési esélyüket nem fenyegeti a jelenlétük a top 2 vagy 3-ban, és jellemzően nyerni sem szoktak, mert nem tudnak mit felmutatni. A Survivor-ökben például ezzel nyertek egy páran. A Való világokban pedig valahogy az ilyen játék végéig elevickélő emberek még akár nyerni is szoktak (Robin, Soma).

2020. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha ezzel megnyeri akkor ügyes,én biztos meglepődnék!
2020. dec. 14. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, amúgy sem jellemző hogy nők nyerik a valóságshow-kat. Elvihetik a végéig mint ballasztot, de eddig semmit nem mutatott magából, ami miatt esélye lenne. Zsuzsu azért produkálta magát, ahogy most Gina teszi, és az ő megnyilvánulásain is látszik hogy mennyire rájátszik.
2020. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én Ginát amúgy tők jófejnek tartom,de Amandával szerintem lehúzzák egymást.De hát majd meglátjuk.
2020. dec. 14. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ez a lány ennyi. amióta Bálint szembesítette vele, hogy ahhoz képest, amit az elején előadott, nem mutat semmit, teljesen bezárkózott. nem tartom rossz embernek, sem kifejezetten butának, de nem való képernyőre. semmit nem tesz hozzá a műsorhoz, amit meg Ginával leműveltek Digo kiesése után, az katasztrófa volt :D
2020. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!