Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való világ nézők, csak nekem...

Való világ nézők, csak nekem antipatikus Moh?

Figyelt kérdés
Valami borzalmas, amit szerencsétlen Mercivel leművelt. Ha kicsit is érdekelné, hogy mit érez, akkor bele se ment volna ebbe az egészbe... Most meg, hogy Merci kicsit többet érez iránta, kibeszéli a háta mögött és ahelyett, hogy most az mondaná, hogy oké állj (és az egy dolog hogy bele se kellett volna kezdeni), még mindig hitegeti szegény lányt. De ő egy "kedves és őszinte" ember, hiszen mindig figyelmezteti, hogy az ő részéről ez egy jó nagy semmi. Sajnálom Mercit, mert nagyon aranyosnak gondolom, de borzasztóan buta és naiv, hogy beleszeretett ebbe a nagyképű majomgyermekbe... Remélem hamar kiesik Moh...

2020. dec. 14. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ez nekem is unszimpatikus volt, hogy így visszautasította Mercit.

Lehet, hogy jót akart neki, viszont így csak azt érte el, hogy Merci kevesebbszer fog hozzábújni.

Bírom Moht, esélyes a top3-ra is, viszont néha kicsit tudatlannak tűnik...

2020. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
En azt nem ertem, hogy Moh tenyleg kibeszelte Mercit, miert kedvelik ennyire az emberek?
2020. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En sem értem, már az elején se tűnt szimpatikusnak, de ezek után... Jó lenne ha Merci hagyná őt, de sajnos nem fogja :/ nem hinném, hogy ebből bármi jó ki fog sülni, sajnálom Mercit mert kicsit a tinikori önmagamra emlékeztet
2020. dec. 14. 18:05
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Merci megérdemli ami vele történik és amit művel vele a MohMajom, mert mindenki figyelmeztette már vagy kb 1000-szer, hogy vigyázzon Mohval mert kibeszéli őt, és csak kihasználja. Aztán senkinek sem hitt, mindenki szar volt meg hazug, a Moh az egyetlen őszinte vele, aki soha nem csapná be, meg mondana szemétségeket a háta mögött. Na ez most kezd megmutatkozni, Mercike kezd rájönni :)
2020. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy jelenleg egyetemistaként kissé ingerszegények a napjaim, és bevallom, meg szoktam nézni. Sosem néztem ilyen műsort, és örülök, hogy gyerekként a szüleim nem engedtek a közelébe. Alapvetően érdekesnek tartom a koncepciót, hogy összezárnak idegenek embereket,es együtt kell élniük x ideig.
2020. dec. 15. 09:58
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Én kb még az Alekoszos évadot néztem utoljára, az még a úgy ahogy nézhető.

De amik utána voltak. Főleg a mostani. Mikor látom tiktokon a kis részleteket hogy telefonoznak.. Így semmi értelme alap koncepciójának

2020. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekem úgy tűnt inkább ő volt rákattanva Mercire.. Most meg mikor túlmentek a határon és sejti, hogy Mercit dobta a "pasija" így neki sem kell már. Megvárta míg Merci bele szeret kb úgy követte Moht mint egy kiskutya persze ezt a srác élvezte meg is mondta Bálintnak, most meg mikor a csaj be is vallja, hogy szereti akkor meg lepattintja.. Az, hogy nap közbe megölelik egymást néha az oké, de ez az egymás mellett alvás és a kézfogások reményt keltettek a lányban nyilván szerintem ez is volt a cél.Így Moh tudta növelni az egóját.. látszott azon a srácon, hogy ő olyan nagyképűen öleli Mercit..Merci meg inkább szerelmesen. Annyira kötődik a sráchoz, hogy bármit is mondana neki, nem tudna rá haragudni és akkor is mellette lenne egész nap, ugyan úgy követné mindenhová mint eddig.
2020. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg a belevalóba is mikről beszél... meg akkor lett unszimpatikus először, hogy mesélte Bálintnak, hogy elvitt valahova egy lányt fizette a belépőt aztán elvárta, hogy az öltözőbe történjen meg a dolog, de nem lett semmi ideges lett és a csajjal kifizettetett mindent. Nekem olyan palinak tűnik, aki sokszor csak szórakozik a lányokkal, illetve minden ajándékért vannak elvárásai... de mindegy, ha kimegy úgyis lesz elég csaj aki felajánlkozik neki lesz ideje kiélni magát szerintem ezért is ment be. A karaktere kicsit nekem Vv Somára hajaz, illetve VV4-be volt az a Csaba az is csak feküdt állandóan és játszotta a jó és a szépfiút.
2020. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

az elején nekem is úgy tűnt, hogy Moh az, aki jobban szeretné ezt, de kétszínűnek és rosszindulatúnak nem feltétlen gondolom.

az “akkor vesz elő Mercit, amikor kell” mondat ugyan elhangzott, de más kontextusban, és meg is magyarázta, hogy számára ez mit jelent, csak fel lett fújva. Gábornak is mondta, hogy ne beszéljenek Merciről, mert tiszteletben akarja tartani a döntését.

kicsit sajnálom Mercit, mert Moh ugyan az elejétől elmondta, hogy nem akar semmit, kicsit kétértelmű jeleket adott.

összességében nekem semleges karakter, aki a külsejének köszönheti főleg a népszerűséget, de nem tartom annyira negatív személynek, mint amilyennek Fru meg Gábor be akarják/akarták állítani.

2020. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Remelem szegeny kislanynak megjon az esze!Nekem ez a Moh egy nagy nulla
2020. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!