Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit találtok a legunszimpatiku...

Kit találtok a legunszimpatikusabb színésznek/színésznőnek?

Figyelt kérdés

Éppen nézek egy sorozatot, és van egy szereplő aki annyira irritáló hogy van hogy, áttekerem a jelenetet. Hülyeség tudom, pláne hogy így lemaradok valamiről :).

Esetleg olyan akinek a filmjeit nem vagytok hajlandóak megnézni ugyancsak ezért.



2019. dec. 14. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon elírtam. Elnézést :).
2019. dec. 14. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Hernádi Judit, Hajós András, Bajor Imre, stb...
2019. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Melissa McCarthy

Nem is azért ahogy kinéz, inkább mert olyan mint egy nagyra nőtt csecsemő, teljesen idióta, deviáns a viselkedése az összes szerepében, és borzalmasan játszik.

Nem utálom, de nem szimpatikus számomra.

2019. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Stohl András, aki bekokózva, részegen nekihajtott egy másik kocsinak. Az egy könnyű és egy súlyos testi sérülést okozó balesetért öt hónapot ült le a kiszabott 10-ből. Úgy gondolom, ezután egy olyan ember, akinek van szégyenérzete, vonakodna nyilvánosság elé állni. Neki nincs.
2019. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Antipatikus* unszimpatikus szónak nincs értelme magyarban szerintem.
2019. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy ilyen ártatlan kérdésbe is bele kell kötni? Mellesleg én soha nem használom az antipatikus szót mert nem szeretem, de ha a keresőben keresi valaki aki viszont használja, így könnyebben megtalálja a kérdésemet.
2019. dec. 15. 11:07
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés a gyűlöletet, utálatot terjeszti.
2021. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Debby Ryan
2021. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7. Ne viccelj már! Miért terjeszt gyűlöletet? Tudod mi az? Terjeszd az igét a politika rovatban, mert ha valahol akkor ott van gyűlölet. Én a színészeket nem gyűlölöm, igazából senkit sem gyűlölök az életben. Csak van néha hogy egyszerűen ellenszenves valaki. Nem kell mögé semmi mást gondolni.
2021. jan. 4. 08:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Keresed, kit lehet utálni. Ezt te minek hívod?

Ez hogyan tartozik a filmekhez. Ez bulvár mocskolódás.

2021. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!