Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ez a régi tévés rajzfil...

Melyik ez a régi tévés rajzfilm/sorozat?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem sok, mindenre belőle, de már több éve keresem ezt a mesét. Még gyerekoromban láttam a 2000-es évek elején. Játékmacikról szólt, amik életre keltek amikor az emberek nem voltak a házban. A lakás több pontján voltak kis piros körök benne piros macifejekkel, ezekkel tudtak a macik átmenni a titkos maci világukba.

Előre is köszi a segítséget! :)



2020. dec. 22. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak tippelek, de talán ez lehetett az (2002 Karácsonyán volt is a tévében):


[link]

2020. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket, amit küldtél, de sajnos nem ez az amit keresek. Azért köszönöm a válaszodat. :)
2020. dec. 27. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem én sejtem mire gondolsz, egyikük utálta a kelbimbót, nem? :D Nagyvonalakban rémlik valami, a nevére én sem emlékszem de utána nézek.
2020. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez sem az, amire gondolok az már modernebb technikával lett meg animálva, szerintem olyan 2004 utáni lehetett vagy legalábbis úgy rémlik, de nem biztos.


Azért köszi a válaszodat :)

2020. dec. 29. 18:07
 6/8 anonim válasza:
Rémlik ismerős mese sokszor láttam eszembe jut leírom
2021. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Benjámin maci titkos világa

Erre gondoltál???


[link]


[link]

2021. jan. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7-es igen szerintem ez az, nagyon köszönöm!!!

Már évek óta kerestem, mindig amikor rágondoltam, azt kívántam bárcsak eszembe jutna a címe, bogarat ültettem a saját fülembe. Hála neked már nem kell ezen kattognom.

Köszönöm! :)

2021. jan. 9. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!