Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri a mai VV...

Szerintetek ki nyeri a mai VV párbajt?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én Mercire szavaztam, mert szerintem neki van helye a villában. Amanda mindenkit csak kibeszél a háta mögött, illetve azt sem tartom elfogadhatónak, hogy Mercit felidegesítve akartak hasznot húzni egy esetleges verekedésből. Ha ennyire kritikusak vagyunk, akkor Renátót miért nem nézte le Fru egy hasonló témában?
2020. dec. 26. 14:41
 1/5 anonim válasza:
25%
Az a s..r még létezik? :D
2020. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Én abban a müsorban semmit sem tartok elfogadhatónak
2020. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Én is Mercire szavaztam, amúgy első szavazásom, eddig le sem volt töltve az app :D Amanda mostanság már nem idegesített annyira mint eddig, de inkább Merci maradjon. Renátó meg Fru hátha észrevennék magukat ha nem Amanda megy vissza... bár az eddigi két párbaj után se tűnt fel nekik hogy nem járnak jó úton... szóval én inkább Merci mellett és Fru ellen szavaztam. Nagyon elszaladt vele a ló, undorító buta stíulsa van
2020. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Tuti Merci megy vissza. Az instán Amandának van 7 ezer követője, a Mericnek meg 27 ezer. :DD Szerintem simán meg lesz most is a 20%/80%, Merci javára. De legalábbis 30%/70%. Nem hinném, hogy szoros párbaj lesz.


Remélem, a következő kiválasztott pedig Fru lesz, és ki is esik. Hihetetlen, hogy milyen rosszindulatú az a nő.

2020. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gina a következő kiválasztott, a nagy lánycsókok ideje lejárt.
2020. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!