Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Pontosan milyen lépésekkel...

Borza Gábor kérdése:

Pontosan milyen lépésekkel tudom elérni a Disney+ csatornát Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy

1. VPN-nel meg kell téveszteni a rendszert. Eddig 3-at próbáltam PC-n és 2-t iPhone-on, de nem jártam sikerrel.

(a) A PC-n eljutottam odáig, hogy a regisztrációs gombot kiadta, de utána nem engedte elindítani.

(b) az iPhone továbbra sem mutatta az Apple Store-ban.

Kérdés tehát, hogy akinek sikerült, az milyen böngészőt, milyen VPN-t használt.

(2) Van Revolut kártyám, az ugye megfelelő? UK kibocsátás.

(3) Ha megvan a regisztráció, akkor már nem kell a VPN-es bohóckodás, ugye?


Köszönöm.



2020. dec. 27. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Brit VPN-el, inkognitó módban kell regisztrálni, egy brit kamu címet kell megadni. A böngészőben a helymeghatározás legyen tiltva.
2020. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(b) az iPhone továbbra sem mutatta az Apple Store-ban.


Vélhetően kell csinálni egy kamuprofilt is VPN-nel, legalábbis Androidon sem jelenik meg magyar profillal az alkalmazások között.

2020. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:

1/2:

[link] erre gondolsz?

böngészőben a helymeghatározás legyen tiltva. - erre eddig nem gondoltam


2/2:

Vélhetően kell csinálni egy kamuprofilt is VPN-nel - de hogyan? legyen a VPN bekapcsolva, lépjek ki a mostani profilból és úgy hozzam létre a profilt? iPhone-on is ki kell kapcsolni a helymeghatározást?

2020. dec. 27. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos iOS-ben nem vagyok jártas, Androidra úgy csináltam kamuprofilt, hogy elérjem az osztrák tartalmakat, hogy számítógépen csináltam bekapcsolt osztrák VPN-nél egy új felhasználót, majd minden eszközön osztrák VPN-nel használtam, így egy idő után beleégett, hogy ausztriai felhasználó vagyok.


A Google egy idő után ahhoz az országhoz rendeli a felhasználókat, ahonnan legtöbbször használják az accountot, utána évente egyszer módosítható, de akkor meg egyes magyar tartalmak vesznek el, válnak nem letölthetővé.

2020. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy iOS-en van-e lehetőség több profillal történő egyidejű bejelentkezésre egy eszközön, Androidon már megoldott, így minden alkalmazáshoz megkapom a frissítéseket.
2020. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!