Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek VV10 Bálintnak...

Szerintetek VV10 Bálintnak amiatt nagyobb szavazótábora van, mert szerepelt korábban az Éjjel-nappal Budapestben?

Figyelt kérdés
Szerintem eleve be se kellett volna őt engedni ilyen játékba, mert nem a 0-ról indult, hanem voltak már nézők, akik kedvelték őt, így nem fair a szavazás végeredménye. Ti mit gondoltok?

#Való Világ #vv10 bálint
2021. jan. 2. 23:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én nézem az ÉNB-t és emlékszem Bálintra de ennek semmi köze ahhoz, hogy őt kedvelem a legjobban a villalakók közül. Ő ott a legértelmesebb és nem gondolom, hogy nagyon taktikázna. Nincs is rá szüksége mert a többiek megutáltatják saját magukat.
2021. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Háát, megnéztem Mercit az Anikó show-ban... háát.. ez a pali!! Na de hát ő említi meg, hogy a TikTok-on 85 e követője van, most akkor miről beszélünk? Kibővíthetném a kérdést úgy is, hogy mennyire befolyásolja a szereplők szereplését, szavazásokat korábbi ismertségük? A válasz lehet ilyen: a szereplők népszerűségét akár nagyobb mértékben is befolyásolhatja pozitív irányban közösségi oldalakon, médiában való megjelenés, ismertség a korábbi időkből.

Influenszer: a nevében is benne van, másokra hatással van, mások véleményét, cselekedetét formálja. Ettől az, ami. Hamarosan nem VV lesz ennek a műsornak a neve, hanem influenszerek csatája.

2021. jan. 6. 19:38
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is jó az, hogy telefont kaptak bent meg, hogy megmondták nekik a követőik számát. Ebből is lehetett már sejteni, hogy kik a gyengék Amandának, Ginának meg Gábornak nem is volt sok követője ki is estek. Merci, Moh, Bálint, Virág tuti sokáig bent marad meg még Robi, mert neki meg nincs úgy különösebben senkivel vitája bent. Szerintem most a kiválasztott Fru vagy Renátó lesz de ők meg mindegy kit visznek úgyis kiesnek. Onnantól lesznek a párbajok érdekesek. Egy Merci-Virág, Bálint-Moh párbajt megnéznék tuti szoros százalékok lennének.
2021. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja még 2 párbaj van amikor nem izgulok mert tudom, hogy kiesnek de utána már tényleg érdekesebbre fordul a dolog.
2021. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
# 13/14: Igen, az, hogy látják egymás követőit, a gyengét gyengíti, az erőst erősíti. Kb. egy pontig már le vannak osztva a lapok, sejthető, mi fog történni.
2021. jan. 7. 20:46
 16/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére ő ment haza. Hogy mennyire őszinte barátja volt Robi és mennyire becsülte, jól mutatja, amikor fejéhez vágta, hogy ő csak elvolt a villában, az nem küzdés, hogy megpucol 300 hagymát és fut 100 kört.
2021. febr. 26. 10:40
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem kedvemcem volt de ez a hozzáállás amit leművelt az elmúlt napokban...
2021. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elbszta így utolsó héten. Nem a véleményével volt gond, hanem azzal, ahogyan azt kinyílvánította és tálalta... 4 hónapig totál jól állta a sarat, bár amikor Vivinek vagy Daninak az beszólt, na akkor kezdett nekem unszimpi lenni. Ha nem veri le ezt a lármát így utolsó héten a 8 milkó miatt, még nyerhetett is volna.
2021. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is esélyes volt nyerni. Ha nem beszél most így Robival, le is győzte volna őt, mert a napokban sok szavazót elveszített. Mondjuk én mindig is éreztem rajta olyat, hogy számító és tudatosan tesz mindent, ez utóbbit Robi is megfogalmazta. Örülök, hogy koppant a 3, magát kiskirálynak képzelő személy, Renátó, Dani és Bálint. Remélem Robi nyer és nyugtázhatom, hogy a legnormálisabb személy győzött.
2021. febr. 26. 12:00
 20/22 anonim ***** válasza:
Én most amúgy úgy gondolom hogy Robi Vivi Merci finálé lesz, Merci végez 3. helyen és a Vivi meg a Robi között szoros lesz a dolog. Az insta kommentek alapján azt is el tudom képzelni, hogy Vivi nyeri meg.
2021. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!