Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki értett az exatloban...

Valaki értett az exatloban Dóri problémáját?

Figyelt kérdés
Most mi volt a baja? Az, hogy Anna segíteni akart neki, de őt ez felidegesitette? Most vagy valami részt nem vágtak be, vagy semmi értelme nem volt annak amit osszehordott ez a csaj.

2021. jan. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szűrtem le a mondandójából, hogy amikor mindketten a pálya széléről szurkolnak és Dóri kiabál az épp versenyző csapattársának, akkor Anna "mindig" kérdezget tőle dolgokat és ez zavarja. Bár nem értem, hogy akkor miért nem kéri meg normális hangnemben ahelyett, hogy beduzzogna.
2021. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha :D köszi, én nem értettem, pedig nem gondolom hogy lassú lenne a felfogasom :D
2021. jan. 7. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmit értettem én is, hogy amikor más futamánál mennek ott a pálya mellett, akkor szeretne figyelni, koncentrálni a pályára de Anna beszélgetni próbál vele és ez zavarja. De én se értem miért nem lehet megmondani, hogy Anna légy szíves most ne zavarj, figyelni próbálok, majd a villában beszélgetünk. Nem, ehelyett hisztizett egy sort.
2021. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szerepet írta meg neki a szerkesztőség. Minden évben kell egy hisztis szereplő a kékekhez
2021. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!